BTS wygrało Grammy 2020... na Twitterze! Bangtan Boys roznieśli konkurencję

2020-01-27 9:30 kp
BTS na Grammy 2020
Autor: ROBYN BECK/AFP/East News

Zgodnie z zapowiedziami BTS wystąpiło na Grammy 2020. Słynna koreańska grupa pojawiła się gościnnie w utworze Lil Nas X, czym z jednej strony wywołała wśród fanów falę zachwytu, a z drugiej - zawód, że panowie otrzymali na scenie niecałą minutę... Mimo to, BTS na Grammy 2020 stali się absolutnym hitem. O nikim nie mówiło się tyle, co o nich!

Gdy kilka dni przed Grammy 2020 wyszło na jaw, że BTS pojawią się na ceremonii, w sieci zawrzało. Gdy w listopadzie 2019 roku ogłoszono nominacje do tegorocznych statuetek, fani koreańskiego zespołu nie kryli rozczarowania z powodu braku nominacji dla grupy. Mimo to BTS zjawili się na Grammy 2020, by wystąpić na scenie u boku Lil Nas X.

Również ta informacja została przyjęta przed BTS Army z mieszanymi uczuciami. Z jednej strony bowiem występ grupy na największej muzycznej gali świata to wyjątkowe wydarzenie świadczące o tym, że k-popowi gwiazdorzy weszli do świadomości amerykańskiego przemysłu muzycznego. Z drugiej jednak strony fakt, że BTS nie otrzymali solo stage, a jedynie występ gościnny, sprawiał wrażenie poważnej pomyłki.

>> BTS na Grammy 2020 wykorzystani przez organizatorów? Fani są wściekli

BTS na Grammy 2020

Zgodnie z zapowiedziami BTS pojawili się na Grammy 2020 i... roznieśli konkurencję! Mimo, że na scenie z Lil Nas X BTS otrzymali niecałą minutę, ich obecność na Grammy 2020 wzbudziła na Twitterze większe zainteresowanie niż zwycięstwo Billie Eilish w najważniejszych kategoriach czy wzruszający powrót na scenę Demi Lovato. Występ BTS na Grammy 2020 był najczęściej komentowanym wydarzeniem wieczoru.

>>Kobe Bryant uczczony na Grammy. Wzruszający występ dla tragicznie zmarłego koszykarza

I nic dziwnego - mimo, że w remixie Old Town Road wystąpił w oryginalnej wersji tylko RM z BTS, cała siódemka muzyków pojawiła się na scenie Grammy 2020. Panowie pokazali nie tylko świetny wokal, ale i ruchy, od których nie można było oderwać wzroku! Zobaczcie sami! BTS wystąpili jako pierwsi "goście" rapera.

Robi wrażenie! A reakcje fanów na Twitterze mówią same za siebie - choć BTS nie zdobyli Grammy 2020, tak naprawdę to oni są zwycięzcami wieczoru. BTS Army zdobyli się przy tym na wyjątkowy krok - z szacunku dla rodziny zmarłego Kobe Bryanta fani BTS nie trendowali na Twitterze swoich postów o zespole.

BTS na Grammy 2020
Autor: KEVIN WINTER/Getty AFP/East News
BTS na Grammy 2020
Autor: ROBYN BECK/AFP/East News
Grammy 2020 - BTS
Autor: Amy Sussman/Getty AFP/East News
NAJNOWSZE