Jennifer Lopez skończyła 52 lata! I wygląda cudownie [GALERIA]

2021-07-24 10:00 kp

Kolejne lata mijają, a Jennifer Lopez wciąż zachwyca swoją urodą. Gwiazda skończyła właśnie 52 lata, jednak figury wciąż mogą pozazdrościć jej młodsze koleżanki. W jej przypadku to jednak nie tylko efekt genów, ale i ciężkich treningów. Sprawdźcie, jak prezentuje się 52-letnia J. Lo na swoich najseksowniejszych zdjęciach!

Jennifer Lopez nie mogła się spodziewać, że rok, w którym skończy 52 lata, będzie czasem wielkich przemian w jej życiu. Wokalistka wcale nie wyszła za Alexa Rodrigueza, z którym planowała ślub od dwóch lat - w marcu para rozstała się, a J. Lo zupełnie niespodziewanie wpadła w ramiona swojego chłopaka sprzed dwudziestu lat, Bena Afflecka.

Dziś cały świat śledzi losy jej odnowionej relacji z aktorem. Choć para nie komentuje w mediach swojego związku, nie ma wątpliwości, że oboje są bardzo szczęśliwi.

>> Dlaczego Jennifer Lopez i Ben Affleck zerwali? Przypominamy ich historię

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Jennifer Lopez skończyła 52 lata

Jedno jednak pozostaje w życiu Jennifer Lopez niezmienne - jej uroda! Gwiazda w ten weekend skończyła 52 lata, jednak w jej przypadku wiek to naprawdę wyłącznie cyfra w dokumentach. Wokalistka w swoich teledyskach wciąż otacza się młodymi mężczyznami i nie powinno to dziwić, bo wygląda niczym ich rówieśnica. J. Lo swoją urodę zawdzięcza po części genom, ale również ciężkiej pracy na siłowni - paparazzi regularnie fotografują ją na treningach, oraz starannej pielęgnacji skóry. Z całą pewnością swoją zasługę mają tu też specjaliści od medycyny estetycznej i profesjonalne zabiegi.

Efekt jest jednak powalający. Zobaczcie sami!

NAJNOWSZE