Dlaczego Jennifer Lopez i Ben Affleck zerwali? Przypominamy ich historię

2021-05-15 10:01 kp
Ben Affleck i Jennifer Lopez
Autor: Allstar/Graham Whitby Boot/Mary Evans Picture Library/East News

Fanów zelektryzowała informacja na temat odnowionej relacji Jennifer Lopez z Benem Affleckiem, która w ubiegłych dniach obiegła media plotkarskie. Wiele wskazuje na to, że po rozstaniu z Alexem Rodriguezem J. Lo postanowiła znów nawiązać kontakt ze swoim narzeczonym sprzed aż dwudziestu lat. Dlaczego właściwie wtedy im nie wyszło? Przypominamy tę historię!

Są takie pary showbiznesu, które mimo rozstania przed laty - często w burzliwych okolicznościach- wciąż pozostają w świadomości fanów. Tak jest chociażby z Justinem Bieberem i Seleną Gomez, Britney Spears i Justinem Timberlake czy Jennifer Lopez i Benem Affleckiem. Ci ostatni znów trafili na pierwsze strony mediów plotkarskich, a to wszystko z powodu ich ostatnich spotkań.

Zagraniczne media od wielu dni plotkują na temat odnowionej relacji Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Przypomnijmy, że krótko po tym, jak wokalistka zerwała z Alexem Rodriguezem, przyłapano ją na spotkaniach właśnie z jej byłym narzeczonym sprzed dwudziestu lat. Aktor miał złożyć piosenkarce wizytę w jej domu i razem z nią wybrać się na imprezę do Montany.

>> Jennifer Lopez i Ben Affleck RAZEM na imprezie! "Jak za dawnych czasów"

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Jennifer Lopez i Ben Affleck - historia związku

A pamiętacie historię związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka? Wokalistka i aktor spotkali się po raz pierwszy w 2001 roku na planie filmu Gigli. W tym czasie J. Lo wciąż była żoną Chrisa Judda, jednak już w 2002 roku złożyła pozew o rozwód. Już niedługo po tym - w listopadzie 2002 - "Bennifer" oficjalnie się narodzili, a wokalistka otrzymała od ukochanego 6-karatowy pierścionek zaręczynowym z różowym diamentem. Ślub pary miał się odbyć we wrześniu 2003 roku. Nigdy jednak do niego nie doszło. Zaledwie kilka dni przed ceremonią celebryci wydali wspólne oświadczenie. Para narzekała w nim na nadmierne zainteresowanie mediów.

Ze względu na nadmierną uwagę mediów wokół naszego ślubu zdecydowaliśmy się przesunąć termin. Kiedy poważnie zaczęliśmy rozważać zatrudnienie trzech oddzielnych „wabików” w trzech różnych lokalizacjach, zdaliśmy sobie sprawę, że coś jest nie tak. Zaczęliśmy odczuwać, że duch tego, co powinno być najszczęśliwszym dniem w naszym życiu, może zostać naruszony. Czuliśmy, że to, co powinno być radosnym i świętym dniem, może zostać zepsute dla nas, naszych rodzin i przyjaciół.

- mogliśmy przeczytać.

Para nigdy się jednak nie pobrała, a w styczniu 2004 roku Jennifer Lopez i Ben Affleck ostatecznie się rozstali. Dopiero lata później oboje komentowali tamte wydarzenia, mówiąc o presji tabloidów i dorastaniu.

Tak się złożyło, że byliśmy razem przy narodzinach tabloidów i to było jak: „O mój Boże”. To była po prostu duża presja... Myślę, że innym razem byłoby inaczej, kto wie, co mogło się wydarzyć, ale była tam prawdziwa miłość.

- mówiła Jennifer Lopez w 2016 roku.

Co mogłoby się wydarzyć, przekonamy się najwyraźniej już niebawem - Bennifer jest przecież znowu w grze!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez
Autor: Allstar/Graham Whitby Boot/Mary Evans Picture Library/East News
NAJNOWSZE