Jennifer Lopez i Ben Affleck zamieszkają razem?! I to podobno już wkrótce

2021-07-08 23:04 es
Jennifer Lopez
Autor: TIMOTHY A. CLARY/AFP/East News

Minęło 17 lat, odkąd Jennifer Lopez i Ben Affleck zerwali zaręczyny. Jednak teraz ich uczucie wróciło i to najwyraźniej ze zdwojoną siłą. Przed laty pokonały ich zbyt napięte grafiki i ogromne zainteresowanie mediów. Dziś oboje są wytrawnymi graczami show-biznesu i umieją sobie radzić z takimi przeszkodami. Ponoć ich relacja jest teraz tak mocna, że Jennifer Lopez i Ben Affleck chcą zamieszkać razem!

Jennifer Lopez i Ben Affleck to historia jak z filmu! Byli parą blisko 20 lat temu i nawet planowali ślub. Jednak po zaręczynach zamiast do ołtarza, każde z nich poszło w swoją stronę. Oficjalnie mówiło się, że ich związek rozpadł się przez zbyt dużą ilość pracy, która zabierała im czas. Ponadto para wzbudzała najprawdziwszy szał, a to oznaczało stałą obecność paparazzich. To nie sprzyja miłości!

Niedawno Jennifer Lopez i Ben Affleck dali sobie kolejną szansę. Ponoć ich uczucie wróciło ze zdwojoną siłą...

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Jennifer Lopez i Ben Affleck zamieszkają razem?

Odkąd Jennifer Lopez i Ben Affleck zerwali, wiele się w ich życiach zmieniło. Przede wszystkim każde z nich doczekało się dzieci. Teraz związek to już nie tylko relacja dwojga ludzi, ale kwestia całej rodziny.

Jen czuje, że ma teraz całe życie, aby ustawić wszystko w wygodny sposób. Planuje być zaangażowaną macochą, która będzie wspierać Bena w tej dziedzinie. Będzie chciała, żeby zrobił to samo z dziećmi jej i Marca.

Zdradza źródło Us Weekly.

Dodaje, że sławna para śmieje się „z każdego, kto mówi, że się spieszą”. Ich relacja tak naprawdę dopiero nabiera tempa! Informator Us Weekly przekonuje, że Jennifer Lopez i Ben Affleck chcą razem zamieszkać!

I tak spędzają razem każdą, gdy tylko nie są w pracy.

Wyjaśnia.

Kibicujecie im?

NAJNOWSZE