Tak trenuje Jennifer Lopez! Na boskie ciało musi ciężko pracować [WIDEO]

2022-01-20 20:56 es

Jennifer Lopez od lat imponuje swoim obserwatorom boską figurą. Zdaje się, jakby czas o niej zapomniał... Wiadomo jednak, że nic nie dzieje się samo. Na tak młody wygląd Jennifer Lopez ciężko pracuje. Dieta i ćwiczenia to stały element jej życia. Zobaczcie nagranie z treningu gwiazdy!

Jennifer Lopez to jedna z ikon amerykańskiego show-biznesu. To kobieta wielu talentów. Jej kariera zaczęła się od tańca. Później gładko weszła do branży muzycznej. W końcu stanęła przed kamerą, nie na planie teledysku, lecz filmu. Osiągnięcia Jennifer Lopez można by wymieniać godzinami!

Między wszystkimi zobowiązaniami zawodowymi znajduje czas na wychowywanie gromadki dzieci oraz od niedawna na prowadzenie marki kosmetycznej.

Niezmiennie od lat Jennifer Lopez zachwyca fanów młodzieńczym wyglądem. Jak to robi?

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Tak wygląda trening Jennifer Lopez

52-letnia gwiazda wygląda wprost oszałamiająco! Nawet na ujęciach bez makijażu czy tych zrobionych przez paparazzich, Jennifer Lopez zachwyca. Nie myślcie jednak, że podpisała pakt z diabłem... Ona po prostu ciężko na to pracuje!

Na Instagram trafiło wideo, na którym Jennifer Lopez pokazuje swój trening. Podnoszenie ciężarów, wymachy, wyrzuty nóg. Jesteśmy spoceni na sam widok!

Oczywiście Jennifer Lopez na nagraniu nie wygląda na ani trochę zmęczoną! Sami spójrzcie:

Jennifer Lopez - co o niej wiesz? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kim z zawodu jest mama Jennifer Lopez?
NAJNOWSZE