American Music Awards: Jennifer Lopez w sukni ślubnej dała czadu

2021-11-22 23:03 es
Jennifer Lopez
Autor: AFP PHOTO / American Broadcasting Companies, Inc. / ABC

Podczas gdy wszyscy rozpisują się o ślubie Jennifer Lopez z Benem Affleckiem, gwiazda zaskoczyła fanów. Na scenie podczas American Music Awards wystąpiła w sukni ślubnej! Skąd pomysł na taką nietypową kreację?

Ślub Jennifer Lopez i Bena Afflecka bez dwóch zdań będzie jednym z najbardziej spektakularnych wydarzeń w świecie gwiazd. Para ma podwójną imprezę do zorganizowania. W końcu przed laty również mieli stanąć na ślubnym kobiercu!

Trzymamy kciuki, żeby tym razem się udało!

Tymczasem Jennifer Lopez zaprezentowała się światu w... sukni ślubnej!

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

AMA: Jennifer Lopez w sukni ślubnej

To bardzo nietypowa stylizacja. Czyżby w ten sposób Jennifer Lopez wysyłała Benowi Affleckowi sygnał, że jest gotowa powiedzieć "tak"? Kiedy oczekiwała zaręczyn od poprzedniego partnera, nagrała piosenkę El Anillo.

Niestety dla fanów tej pary nie mamy dobrych wieści. To tylko zagrywka marketingowa! Jennifer Lopez to nie tylko wokalistka, ale również aktorka i biznes woman.

Podczas występu na American Music Awards włożyła suknię ślubną, żeby promować inny projekt. Ależ ta kobieta ma żyłkę do interesu!

Suknia ślubna Jennifer Lopez to nawiązanie do jej najnowszego filmu - Marry Me. To komedia romantyczna, w której J Lo występuje razem z gwiazdorem muzyki latynoskiej - Malumą. Premiera już 14 lutego!

Sonda
Wierzysz, że im się uda?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE