Jennifer Lopez i Ben Affleck na meczu Lakersów. Czułościom nie było końca!

2021-12-09 8:10

Związek Jennifer Lopez i Ben Affleck kwitnie. Para wybrała się na mecz Lakersów. Ale chyba niewiele z niego zapamiętali. Zakochani do szaleństwa głównie skupiali się na sobie. Te fotki koniecznie musicie zobaczyć!

Fani oszaleli, gdy na jaw wyszło, że Jennifer Lopez i Ben Affleck znów się spotykają. Kilkanaście lat temu uchodzili za najgorętszą parę. Niestety ich związek się rozsypał i każdy z nich poszedł w swoją stronę. Ale nigdy o sobie nie zapomnieli!

Teraz wrócili ze zdwojoną siłą. J.Lo i Ben Affleck – ta miłość zdecydowanie jest im pisana! Para ostatnio wybrała się na mecz Lakersów, jednak trudno im było skupić się na tym, co dzieje się na parkiecie. Ben i Jennifer nie mogli oderwać od siebie rąk, co jakiś czas czule się obejmując.

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH
Sonda
Jak myślisz - tym razem im się uda?

Zobacz też: Justin i Hailey Bieber kwitną w małżeństwie

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Potwierdzenie plotek o ich ponownym romansie wywołały niemałe zamieszanie. Jennifer Lopez i Ben Affleck dawniej byli nawet zaręczeni. Zakochani planowali ślub, jednak ostatecznie do niego nie doszło. Wszystko było już dopięte na ostatni guzik, niestety para zerwała kilka dni przed ceremonią, powołując się na zbyt duże zainteresowanie mediów.

Już wtedy uchodzili za jedną z najgorętszych par w Hollywood. Tym razem jest podobnie, paparazzi nie odstępują ich na krok, a media chcą znać jak najwięcej szczegółów z ich życia. Mają jednak dużo większe doświadczenie w obyciu z fotoreporterami niż przed laty, więc trzymamy kciuki, by miłość trwała jak najdłużej! <3

Poniżej znajdziecie fotki z wypadu na mecz Lakersów.