Jennifer Lopez o swoim wyglądzie: „Pracuję ciężej i mądrzej”. Same kremy jednak nie działają?

2021-04-07 15:00 AM
Jennifer Lopez
Autor: TIMOTHY A. CLARY/AFP/East News

Jennifer Lopez nie ma sobie równych jeśli chodzi o wygląd. Gwiazda w tym roku skończy 52 lata, a wyglądem i figurą nie przestaje zachwycać. Fani oprócz zachwytu starają się dowiedzieć, jaki jest sekret jej wyglądu. Już wcześniej J.Lo podała sprawdzony przepis na wieczną młodość, teraz jednak trochę zmienia swoją wypowiedź, czyżby tamta metoda nie do końca działała?

Jennifer Lopez jest uwielbiana na całym świecie. Mnóstwo fanów nie tylko podziwia jej zawodowe dokonania, ale także zachwyca się jej wyglądem. Już wcześniej, Jennifer odpowiadała na pytania o to, co robi, by zachować młody wygląd. Gwiazda na każdym kroku podkreślała, że absolutnie nie korzysta z medycyny estetycznej, a jej sekret tkwi w naturalnej pielęgnacji. Oczywiście z dodatkowy stosuje kremy, które w składzie mają różne kwasy.

>> Jennifer Lopez zapewnia: „Polegam na skutecznej pielęgnacji, nie na botoksie”. Wierzycie jej?

Jej odpowiedź zaskoczyła fanów, ale i dała im nadzieję, że bez korzystania z zabiegów medycyny estetycznej mogą wyglądać niczym Jennifer Lopez. Ale czy na pewno same kremy zdziałają cuda? Niekoniecznie. Można powiedzieć, że Lopez zrobiła aktualizacje swoich sposobów na zachowanie młodzieńczego wyglądu.

Jennifer Lopez kolejny raz zdradza sekret swojej urody

Według niej o piękny i zdrowy wygląd należy zadbać nie tylko od zewnątrz, ale także od wewnątrz. Dlatego Lopez uprzedziła, że jeśli chcesz zachwycać wyglądem, pogódź się z ciężką pracą!

Myślę, że jestem w najlepszego życiowej formie. W wieku 20 i 30 lat ćwiczyłam, ale nie tak jak teraz. Nie chodzi o to, że trenuję więcej, po prostu pracuję ciężej i mądrzej. I nie zajmuje mi to tak dużo czasu, jak w przeszłości. Obecnie pracuje bardziej dla swojego zdrowia niż dla swojego wyglądu. Kiedy robisz coś z właściwych powodów, faktycznie wyglądasz lepiej!

– mówiła.

Nie wiadomo, dokładnie o jakie ćwiczenia chodziło Jennifer, ale sądząc po tym, że jest wielką fanką siłowni, z pewnością każdego dnia stawia na ruch.

Eska XD #019 - życie jak w serialu
NAJNOWSZE