Jennifer Lopez zapewnia: „Polegam na skutecznej pielęgnacji, nie na botoksie”. Wierzycie jej?

2020-12-03 15:00 AM
Jennifer Lopez
Autor: @KasperJoon / SplashNews.com/East News

Jennifer Lopez od lat podziwiana jest za wygląd i sylwetkę. 51-letnia gwiazda wygląda jakby zatrzymał się dla niej czas. Teraz przy okazji promocji nowej linii kosmetyków, J.Lo zdradziła swój sposób na wieczną młodość. Pytanie tylko czy w jej zapewnienia ktoś uwierzy?

Jennifer Lopez od wielu lat podawana jest za przykład gwiazdy, która zachwyca wyglądem. Trudno uwierzyć w to, że Jennifer ma 51 lat. Jej sylwetka i ogólny wygląd tak bardzo zachwyca, że z pewnością niejedna dużo młodsza kobieta chciałaby tak wyglądać. Jaki więc jest jej sekret młodości?

ESKA XD EXTRA

Nie od dzisiaj wiadomo, że gwiazdy uwielbiają korzystać z medycyny estetycznej. Chcąc jak najdłużej być atrakcyjnymi dla fanów i branży w jakiej funkcjonują, starają się jak najdłużej zachować młodość. Choć korzystanie z różnych zabiegów z wykorzystaniem skalpela jest nadal tematem tabu, wiele osób utrzymuje, że jedyne co pomaga im w osiągnięciu wymarzonego wyglądu, to odpowiedni styl życia. Ale czy na pewno?

JENNIFER LOPEZ KORZYSTA Z ZABIEGÓW MEDYCYNY ESTETYCZNEJ? GWIAZDA ZDRADZIŁA PRAWDĘ

Jennifer Lopez, która również może poszczycić się wymarzonym wyglądem i nienaganną sylwetką, zabrała głos w tej sprawie. Przy okazji promocji nowej linii kosmetyków, zdradziła swój sekret na zachowanie idealnego wyglądu. Gwiazda utrzymuje, że to wszystko to zasługa odpowiednich kremów i specjalnie dobranej pielęgnacji.

Polegam na skutecznej pielęgnacji, nie na botoksie ani laserach, aby zachować młodzieńczy wygląd. Nie jestem tą osobą. Nie mam nic przeciwko temu, żeby ludzie to robili, to po prostu nie moja sprawa. Bardziej stawiam na naturalne podejście do pielęgnacji skóry. Cokolwiek używam, musi być w pewnym sensie naturalne, ale chcę, żeby to działało. Chcę, żeby tam był kwas hialuronowy, chcę rzeczy, które pomogą, ponieważ nie chcę w którymś momencie używać igieł. Nie mówię, że pewnego dnia tego nie zrobię, ale jeszcze tego nie zrobiłam.

– zdradziła Lopez.

Wierzycie w zapewnienia Jennifer Lopez?

NAJNOWSZE