Jennifer Lopez pozuje BEZ pierścionka za 5 mln. Alex Rodriguez to już przeszłość?

2021-04-06 7:30 mm
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na Super Bowl 2021
Autor: RMCL/Backgrid/East News

Czy Jennifer Lopez i Alex Rodriguez jeszcze do siebie wrócą? Niedawne zerwanie zaręczyn zaszokowało fanów piosenkarki. Co prawda niedawno pojawił się promyk nadziei w postaci plotek, że J.Lo i jej chłopak mają tylko niewielki kryzys, jednak nowe zdjęcia i wywiad artystki nie pozostawiają wątpliwości. Na obecną chwilę Alex Rodriguez należy do przeszłości!

Jennifer Lopez jest gwiazdą najnowszego wydania magazynu InStyle. Gwiazda pojawiła się na okładce majowego numeru pisma, wewnątrz którego fani znajdą wywiad z 51-letnią piosenkarką. 

Czy J.Lo zdradziła podczas rozmowy jakiekolwiek szczegóły na temat kryzysu w związku z Alexem Rodriguezem? Niestety, nic z tego! Wbrew oczekiwaniom wielu fanów, nazwisko jej byłego narzeczonego nie pada w wywiadzie ANI RAZU!

Wymowny znak Jennifer Lopez

To niestety nie wszystko. Gwiazda postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości na temat zerwanych niedawno zaręczyn. Na nowych zdjęciach dla InStyle Jennifer Lopez pozuje bez pierścionka zaręczynowego.

A jeszcze niedawno błyskotką artystki zachwycał się cały świat. Pierścionek zaręczynowy, jaki J.Lo dostała od swojego chłopaka, jest wart aż 5 mln dolarów!

Czyżby biżuteria trafiła do szuflady ex narzeczonego piosenkarki?

Co ciekawe, w najnowszym numerze InStyle z Jennifer Lopez na okładce znajdziemy rozmowy z dwoma innymi byłymi mężczyznami piosenkarki. Dla magazynu wypowiedzieli się Ben Affleck i Marc Anthony!

Oczywiście panowie nie poruszyli tematów osobistych. Ben Affleck rozpływał się nad "etyką pracy" swojej dawnej dziewczyny.

Marc Anthony z kolei powiedział, że jego była żona ma pewną bardzo unikalną cechę.

To zdolność widzenia i rozumienia rzeczy, zanim się wydarzą. Zanim jeszcze wpadnie na jakiś pomysł, wizualizuje go tysiące razy

- powiedział w rozmowie z dziennikarzami InStyle.

Jennifer i Marc rozwiedli się w 2014 roku. Mają dwójkę dzieci.

Pensja Prezesa w Radiu ESKA - Jan Pirowski wypłaca kasę od poniedziałku do piątku!
NAJNOWSZE