Jennifer Lopez i Alex Rodriguez w Nowym Jorku [ZDJĘCIA] Negocjują przejęcie klubu?

2020-08-06 10:16 KP

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez regularnie wybierają się ze swoimi bliskimi na obiad do swoich ulubionych restauracji. Tym razem paparazzi spotkali ich w centrum Nowym Jorku, co natychmiast wzbudziło podejrzenia mediów. Już od dawna mówi się bowiem, że słynna para ma w planach przejęcie klubu bejsbolowego New York Mets - czy to właśnie w tym celu J. Lo. i A. Rod zjawili się w NY? Zobaczcie zdjęcia!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez od dłuższego czasu swój wolny czas spędzają głównie w Hamptons, gdzie odpoczywają na jednej z plaż lub urządzają sobie wycieczki rowerowe. Tym razem jednak parę przyłapano w samym centrum Manhattanu, dokąd wybrali się w towarzystwie rodziny na obiad. Celebryci wybrali słynną restaurację Cipriani w Soho.

Jennifer Lopez to jedna z nielicznych gwiazd, o której można powiedzieć, że jej rzeczywisty wygląd niczym nie różni się od tego na zdjęciach z Instagrama. Gwiazda, która w lipcu skończyła 51 lat, wciąż cieszy się niezwykłą kondycją i z każdym swoim pojawieniem się w miejscu publicznym zostawia fanów z niemałym podziwem. I tym razem wyglądała nienagannie!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez negocjują przejęcie klubu?

Jennifer Lopez wybrała tym razem białą, koszulową sukienkę z kolorowym haftem i sandały na wysokim obcasie. Amerykańskie media plotkują, że wizyta wokalistki i jej ukochanego w centrum Nowego Jorku miała związek ze staraniami pary o przejęcie klubu bejsbolowego New Jork Mets. Przypomnijmy, że Jennifer Lopez i Alex Rodriguez od miesięcy są zainteresowani kupnem klubu od Freda Wilpona - dotychczasowy właściciel klubu chciał go podobno sprzedać ze względu na pogarszającą się w wyniku pandemii koronawirusa sytuację finansową.

>> Jennifer Lopez i Alex Rodriguez chcą kupić klub New York Mets! Cena jest KOSMICZNA

Media donosiły, że cała transakcja miałaby kosztować nawet 2,6 miliarda dolarów, z czego Jennifer Lopez i Alex Rodriguez mieliby wyłożyć z własnej kieszeni kilkaset milionów dolarów.

Wyglądają na gotowych do biznesowych negocjacji? Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE