Jennifer Lopez i Alex Rodriguez chcą kupić klub New York Mets! Cena jest KOSMICZNA

2020-06-01 8:34 KP
Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Autor: Rex Features/East News

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez dobrali się idealnie nie tylko pod względem zainteresowań i doświadczeń rodzinnych, ale i... majątku. Oboje mogą pochwalić się milionami na koncie, które zarobili nie tylko dzięki karierze muzycznej czy sportowej, ale i szczęśliwym inwestycjom. Teraz para szykuje się do naprawdę wielkiego, biznesowego kroku. Jak donoszą media, celebryci planują kupić klub baseballowy!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez mają na ten rok bardzo rozbudowane plany. Para przede wszystkim miała nadzieję na ślub latem tego roku - ten zamysł jednak pokrzyżowała pandemia koronawirusa i narzeczeni przełożyli ceremonię na bliżej nieokreśloną przyszłość, kiedy to będą mogli świętować ten dzień tak, jak sobie wymarzyli. W międzyczasie J. Lo i A. Rod chcą zadbać o swoją przyszłość... finansową. Amerykańskie media donoszą, że celebryci przygotowują się do gigantycznej transakcji!

Jak poinformował New York Post, Jennifer Lopez i Alex Rodriguez są zainteresowani kupnem klubu baseballowego New York Mets. Para już od wielu miesięcy współpracowała nad transakcją z JP Morgan Chase. W grę wchodzą gigantyczne pieniądze.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez kupią klub baseballowy?

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez chcą kupić New York Mets od Freda Wilpona - dotychczasowy właściciel klubu chce go podobno sprzedać ze względu na pogarszającą się w wyniku pandemii koronawirusa sytuację finansową. Wilpon chciałby jednak zachować część swoich udziałów.

Jak czytamy w mediach, cała transakcja ma opiewać nawet na 2,6 miliardów dolarów. Celebryci mieliby wyłożyć z własnej kieszeni kilkaset milionów dolarów. Nie będzie to dla nich problematyczne - majątek Jennifer Lopez szacuje się na około 400 milionów dolarów, a Alexa Rodrigueza na niewiele mniej.

Warto dodać, że wybranek J. Lo nigdy nie ukrywał, że po skończeniu kariery baseballisty marzy mu się posiadanie własnego klubu. Czyżby miał spełnić swoje marzenie?

Jak w dzieciństwie wyglądały gwiazdy reprezentacji? Unikalne zdjęcia [FUTBOLOGIA]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE