Kim Kardashian i Kanye West ratują małżeństwo w FORTECY! Ukryli się przed paparazzi!

2020-08-05 19:30 nk
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Kim Kardashian i Kanye West polecieli prywatnym samolotem na rodzinne wakacje ostatniej szansy. Para próbuje uratować małżeństwo, które jest w najpoważniejszym jak dotąd kryzysie. Tym razem para zdecydowała się na zupełnie inny charakter wyjazdu, niż zwykle. Gdzie są Kim i Kanye?

Kim Kardashian i Kanye West na oczach całego świata przeżywali w ciągu ostatnich tygodni największy kryzys w ciągu całego swojego małżeństwa. Raper publicznie ośmieszył żonę i jej matkę, po czym napisał wprost, że od ubiegłego roku próbuje rozwieść się z Kim Kardashian.

Kim i Kanye ratują małżeństwo w fortecy!

Kim Kardashian postanowiła tak łatwo nie odpuszczać małżeństwa, które stało się jej flagową marką. Poleciała do Wyoming, by spotkać się z mężem. On w końcu zgodził się na rozmowę. Spotkanie w samochodzie, podczas którego to Kim ponoć zażądała rozwodu, skończyło się jej rzewnymi łzami. W końcu słynni małżonkowie doszli do pewnego porozumienia. Umówili się na rodzinne wakacje ostatniej szansy.

Jak donosi amerykański serwis TMZ, Kim Kardashian polecieli prywatnym samolotem na wyspę poza granicami USA. Celebrytka, która dotąd filmowała każdy swój krok na potrzeby reality show, tym razem bardzo chroni swojej prywatności. Dlatego wynajęła ponoć prawdziwą fortecę. Dom, w którym Kim i Kanye próbują uratować swoje małżeństwo, jest tak naszpikowany technologią chroniącą przed intruzami, że paparazzi nie mają szansy pokonać zabezpieczeń.

Na razie nie wiadomo, czy Westom udaje się odbudować rodzinę, jednak gra jest warta świeczki - nie tylko ze względu na czwórkę wspólnych dzieci pary...

Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE