Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

i

Autor: CAROLINE BREHMAN/AFP/East News

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zerwali? Przypominamy historię ich wielkiej miłości

2021-04-10 17:08

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Ostatnio jednak mają kłopoty... Kilka tygodni temu pojawiły się plotki, jakoby Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zerwali. Jednak później para wypoczywała razem na Dominikanie... Choć teraz znowu mamy podstawy przypuszczać, że się rozstali. Czekając na oficjalne informacje, przypominamy historię ich związku.

Czy faktycznie Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zerwali? Ciężko to jednoznacznie stwierdzić, dlatego uporządkujmy fakty. Plotki o tym, że Jennifer Lopez i Alex Rodriguez się rozstali wybuchły kilka tygodni temu. Para jednak wszystkiemu zaprzeczyła. Co więcej, spędzali urocze chwile na Dominikanie.

Tam Jennifer Lopez pracuje nad nowym filmem, a Alex Rodriguez ją odwiedził. Wyglądało na to, że kryzys zażegnany. Aż do ostatnich dni... J Lo została zauważona BEZ pierścionka zaręczynowego... Czy to ostateczny sygnał?

Zanim otrzymamy jasną informację, przypomnijmy sobie, jak to z nimi było.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez: historia związku

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Maj 2005

Wówczas się poznali. Jennifer Lopez jeszcze z ówczesnym mężem Marckiem Anthonym wybrała się na mecz baseballa New York Yankees (drużyna Rodrigueza) vs. New York Mets. W tamtym czasie Alex był żonaty. Ze związku z Cyntią Scurtis ma dwie córki, Natashę i Ellę.

Wiosna 2017

Ponad dziesięć lat po ich pierwszym spotkaniu zaczęły się plotki o romansie... Jennifer Lopez oficjalnie potwierdziła je podczas występu w The Ellen DeGeneres Show. Niedługo później, bo w maju para zadebiutowała na czerwonym dywanie. I to w wielkim stylu, bo podczas Gali Met w Nowym Jorku!

Grudzień 2017

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez mają dzieci z poprzednich związków. W 2017 roku po raz pierwszy spędzili święta wszyscy razem.

Sierpień 2018 r

Odbierając nagrodę Michael Jackson Video Vanguard Award podczas MTV Video Music Awards Jennifer Lopez dziękowała ukochanemu w pięknych słowach:

Alex, jesteś jak moja bliźniacza dusza. Jesteśmy jak lustrzane odbicia siebie. Wiesz, moje życie jest słodsze i lepsze z Tobą, ponieważ uświadamiasz mi, że każdego dnia niebo nie jest granicą.

Kwiecień 2018

Od miesięcy słychać plotki o zaręczynach. jednak źródła podają, że Alex Rodriguez jeszcze nie zebrał się na odwagę, choć zdecydowanie "szaleje za Jen". Żeby go ośmielić Jennifer Lopez wydała kawałek El Anillo, w którym pyta wprost - kiedy dostanę pierścionek?

Luty 2019

Para świętowała razem dwa lata! Jennifer Lopez opublikowała na Instagramie urocze wyznanie:

Dwa lata śmiechu… Dwa lata zabawy… Dwa lata przygód… Podekscytowania rozwojem i nauką… Prawdziwej przyjaźni… I tyle miłości !! Sprawiasz, że mój świat staje się piękniejszym, bezpieczniejszym i stabilniejszym miejscem… pośród naszego ciągle zmieniającego się, ciągle poruszającego się życia… sprawiasz, że czuję się jak nastolatka, która zaczyna wszystko od nowa…

Marzec 2019

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez się zaręczyli! Sportowiec oświadczył się gigantycznym pierścionkiem podczas tropikalnych wakacji. Niestety nie nacieszyli się sielanką zbyt długo. Tuz po zaręczynach wybuchły plotki o zdradzie... Były gracz Oakland A, Jose Canseco, oskarżył Rodrigueza o romans z byłą żoną, Jessicą Canseco

Niewielu wie, że zdradził ją z moją byłą żoną Jessicą, biedną dziewczyną, która nie ma pojęcia, kim naprawdę jest.

Napisał na Twitterze Jose Canseco.

Jednak para zwycięsko przeszła tę próbę.

Styczeń 2020

Jennifer Lopez zachwycała się narzeczonym, gdy odbierała nagrodę Spotlight Award na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Palm Springs. Po podziękowaniu swoim kolegom z obsady i jej menadżerowi Benny'emu Medinie, Lopez zakończył słodką wiadomość dla byłego gracza Yankees.

Każdego dnia sprawiasz, że ​​czuję się jak zwyciężczyni. Kocham Cię.

Kiedy nagroda Złotego Globu przeszła Jennifer Lopez koło nosa, Alex Rodriguez uroczo ją pocieszał.

Lipiec 2020

Jennifer Lopez świętowała 51 urodziny. Alex Rodriguez napisał kilka słodkich słów:

Każda chwila spędzona z tobą jest magiczna. Jesteś najwspanialszą partnerką, najlepszą mamą, niesamowitą wykonawczynią. Wzorem do naśladowania. Bohaterką. Inspiracją. Jestem z ciebie taka dumny. Tak bardzo cię kocham!

Dla milionów młodych kobiet, które Cię obserwowały i które zostały zainspirowane i zachęcone do robienia niesamowitych rzeczy w swoim życiu, jesteś mistrzynią... Dla swoich dzieci, rodziny, trenerów, personelu i dalszej rodziny ty jesteś mistrzynią. Dla każdego, kogo codziennie wzbogacasz, jesteś mistrzynią. I nigdy o tym nie zapominaj.

Styczeń 2021

Ponownie Alex Rodriguez został oskarżony o romans. Tym razem z Madison LeCroy. Jednak w rozmowie z Page Six celebrytka powiedziała, że Rodriguez „nigdy fizycznie nie zdradzał ze mną swojej narzeczonej”, twierdząc, że „rozmawiali” przez telefon „przypadkowo, ale nie [konsekwentnie]”. Źródła związane z Rodriguezem potwierdzały, że sportowiec „nigdy się z nią nie spotkał” .

Luty 2021

Jennifer Lopez opowiedziała o kwarantannie z Alexem Rodriguezem.

Uwielbiam to. Uwielbiam przebywać w domu. Uwielbiam być na Zoomie. Uwielbiam wiedzieć, że są tam dzieci, a Ty jesteś tam cały czas. To było naprawdę dobre. Musieliśmy popracować nad sobą. Zrobiliśmy terapię. Myślę, że to było dla nas bardzo pomocne w naszym związku.

Marzec 2021

Od zaręczyn Jennifer Lopez i Alex Rodriguez dwukrotnie przekładali ślub. Głównie przez koronawirusa. Jednak pojawiły się plotki o rozstaniu... Kilka tygodni po tym, jak para zaprzeczyła, podpisała wspólny kontrakt reklamowy z Goli Nutrition.

Co będzie dalej?

Jennifer Lopez - co o niej wiesz? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kim z zawodu jest mama Jennifer Lopez?