Jennifer Lopez

i

Autor: Michael Amico via The Grosby Group/Grosby Group/East News Jennifer Lopez

Znienawidzicie Jennifer Lopez po tym wideo! Relaks w basenie z koktajlem i TAKIM ciałem

2021-03-29 17:30

O tym, że Jennifer Lopez zawała pakt z Diabłem pisaliśmy już nie raz. 51-latka opublikowała na Instagramie wideo. Pokazała fanom, jak spędza niedzielę. Ubrana w żółte bikini Jennifer Lopez odpoczywa w basenie z kieliszkiem i zachwyca ciałem. Gdyby nie byłą tak inspirującą babką - można by ją znienawidzić!

Jennifer Lopez zachwyca na wielu płaszczyznach. Największe wrażenie robi jej kariera. Ta dziewczyna nie dostała fortuny rodziców i znanego nazwiska! Sama ciężko pracowała na swój status. Dzisiaj Jennifer Lopez to nie tylko aktorka, wokalistka, tancerka, ale także bizneswoman. Gdyby nie to, że tak bardzo nam imponuje, można by ją znienawidzić.

Podczas gdy w Polsce jest szaro nie tylko ze względu na pogodę, ale też sytuację z koronawirusem, Jennifer Lopez opublikowała na instastories, jak wygląda jej niedziela. Umieramy z zazdrości!

Jennifer Lopez relaksuje się w basenie

J Lo obecnie przebywa na Dominikanie. Tam pracuje nad filmem Shotgun Wedding. Gwiazda znajduje też czas na odpoczynek. Niedzielę spędziła w basenie, popijając koktajl w apetycznym kolorze.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Apetycznie wyglądała sama Jennifer Lopez... Włosy związane w niedbały kok, do tego żółte bikini, okulary lustrzanki i wielkie kolczyki. Niby tak prosto, ale jednocześnie tak oszałamiająco! Gwiazda nie omieszkała pokazać fanom swojego biustu oraz mięśni brzucha.

Warto też zwrócić uwagę, że w tle leci piosenka Drake'a. Jennifer Lopez miała słynny dwumiesięczny romans z muzykiem w 2017 roku. Czy Alex Rodriguez powinien się niepokoić?

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?