Jennifer Lopez

i

Autor: ALEX WONG/Getty AFP/East News

Pierwszy post Jennifer Lopez od zerwania z Alexem Rodriguezem! Tęskni?

2021-04-22 16:02

Po blisko 4 latach razem Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zerwali. Para oficjalnie potwierdziła to w oświadczeniu. Po social mediach było widać, że to sportowiec bardziej przeżywa rozstanie. Na jego stories pojawiły się sentymentalne ujęcia. Tymczasem Jennifer Lopez milczała. Aż dotąd! Gwiazda opublikowała pierwszy post na Instagramie od czasu zerwania z Alexem Rodriguezem! Tęskni?

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zaręczyli się w 2019 roku. Jednak od tamtej pory tyle razy przekładali ślub, że aż się rozstali. Kilka tygodni temu pojawiły się pierwszy plotki na ten temat. Niedawno para potwierdziła to w oficjalnym oświadczeniu. Jennifer Lopez i Alex Rodriguez przekonywali, że lepiej im będzie jako przyjaciołom.

Niedługo po tym, jak media obiegła informacja, że Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zerwali, sportowiec wrzucił nostalgiczne stories. Widać było na nim ich wspólne zdjęcia... Czyżby jego bardzo zabolało to rozstanie?

Przez ostatnie dni Instagram Jennifer Lopez milczał. Aż dotąd!

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Pierwszy post na Instagramie Jennifer Lopez od czasu zerwania zaręczyn

Zdaje się, że Jennifer Lopez nie zamierza na Instagramie przeżywać rozstania. Gwiazda, zamiast publicznie się wypłakiwać, skupia się na pracy. I właśnie tego dotyczy jej pierwszy post opublikowany po zerwaniu.

Jennifer Lopez od tygodni była na Dominikanie, gdzie pracowała nad filmem Shotgun Wedding. Pokazała fanom kilka ujęć z planu. Widzimy m.in. J Lo w sukni ślubnej z "rozciętym" kolanem i "siniakiem" na twarzy. Gwiazda pokazała też ekipę produkcji.

Kiedy ma się tyle prac, co Jennifer Lopez chyba nie ma czasu na wylewanie łez...

Sprawdź czy wiesz, gdzie zaczynały wielkie gwiazdy

Pytanie 1 z 10
W jakich redakcjach zaczął swoją karierę Filip Chajzer?