Jennifer Lopez i Alex Rodriguez oficjalnie zerwali. Ben Affleck czekał na tę chwilę!

2021-04-20 20:30 es
Jennifer Lopez
Autor: TIMOTHY A. CLARY/AFP/East News

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez tyle razy przekładali ślub, że aż w końcu się rozstali. W zeszłym tygodniu para opublikowała oświadczenie, w którym przekonuje, że lepiej im będzie jako przyjaciołom. Chociaż rozstania to z zasady smutna sprawa, w tej sytuacji jest ktoś, kto się cieszy... Ponoć Ben Affleck od dawna wyczekiwał tej chwili. Czy uda mu się odzyskać Jennifer Lopez?

Przez kilka lat Jennifer Lopez i Alex Rodriguez tworzyli jedną z najciekawszych par show-biznesu. Oboje piękni, z sukcesami i ambicjami. Tworzyli najprawdziwszą power couple! Niestety to już historia. Po serii plotek o romansie sportowca w ubiegłym tygodniu para wydała oświadczenie. Zapewniają w nim, że będą lepiej działać jako przyjaciele.

I chociaż rozstania to zazwyczaj smutna sprawa, ich zerwanie kogoś ucieszyło. Mówi się, że Ben Affleck czekał na swój czas i teraz zamierza zrobić ruch...

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Ben Affleck chce wrócić do Jennifer Lopez?

Alex Rodriguez to nie pierwszy facet, z którym Jennifer Lopez zerwała zaręczyny. Pamiętacie, że w 2002 roku oświadczył się jej Ben Affleck? Ostatecznie nie udało im się dotrzeć do ołtarza. Zerwali dwa lata później.

Jennifer Lopez wyszła za mąż za Marca Anthony'ego i została mamą bliźniaków. Natomiast Ben Affleck związał się z aktorką, Jennifer Garner i ma z nią trzy córki.

Od ich rozstania minęło trochę czasu i ponoć Ben Affleck ma ochotę spróbować jeszcze raz... Niedawno aktor skomplementował Jennifer Lopez, nazywając ją utalentowaną, odnoszącą sukcesy i żartując, że musi mieć „fontannę młodości”, ponieważ wygląda tak dobrze.

To nie przypadek, że Ben wychwalał Jen do nieba, teraz kiedy znów jest singielką. Rozstanie jej i Bena nie miało nic wspólnego z brakiem atrakcyjności dla siebie nawzajem - po prostu chodziło o cała grę w show-biznesie. Ale oboje bardzo złagodnieli przez ostatnie 18 lat - są w bardzo dobrych stosunkach i ostatnio dużo rozmawiają.

Donosi źródło Mirror.

Informuje także, że choć para nie widuje się osobiście, to wciąż są w kontakcie. A ponoć Ben Affleck uważa, że nie ma nic do stracenia oraz jest gotów na nią poczekać...

Jennifer Lopez da mu jeszcze jedną szansę?

NAJNOWSZE