Jennifer Lawrence skończy z aktorstwem? Powrót na plan wywołuje "problemy małżeńskie"

2021-05-09 17:03 es
Jennifer Lawrence
Autor: AP/Associated Press/East News

W 2019 roku Jennifer Lawrence wzięła ślub. Jej wybranek, Cooke Maroney, nie jest znany w show-biznesie. Para pilnuje swojej prywatności i praktycznie nigdy nie mamy okazji, by zobaczyć ich razem. Być może z dala od blasku fleszy związek lepiej rozkwita. Jednak według najnowszych doniesień, pojawiły się kłopoty w raju... Cooke Maroney nie jest zadowolony, że Jennifer Lawrence wróciła do pracy.

Niewiele jest gwiazd, które wzięły ślub z osobami spoza show-biznesu. Jennifer Lawrence jest jedną z nich! Cooke Maroney. Został jej przedstawiony przez wspólnych przyjaciół w 2018 roku. Zakochali się bez pamięci! I już rok później, w październiku, wzięli ślub.

Po ślubie kariera Jennifer Lawrence nieco zwolniła. Teraz zagraniczne media donoszą, że powodem miały być "problemy małżeńskie." Wywoływał je właśnie powrót aktorki na plan. Ponoć Cooke Maroney nie jest z tego zadowolony...

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Mąż Jennifer Lawrence chce, by rzuciła aktorstwo?

Tak to wygląda według relacji zagranicznych mediów. Przez blisko rok po ślubie Jennifer Lawrence nie była aktywna zawodowe. W końcu wróciła na plan. Pracuje m.in. nad Don't Look Up.

Fani aktorki z pewnością się ucieszą, że wkrótce znowu będą mogli ją zobaczyć. Jednak Cooke Maroney ma inne odczucia... Przeszkadza mu, że przez pracę Jennifer Lawrence muszą poczekać z powiększaniem rodziny.

Wygląda na to, że nastąpiła całkowita zmiana z zeszłego roku, kiedy rozmawiali o założeniu rodziny. Mieli problemy małżeńskie, ale Jen mówi, że [Maroney] może ją odwiedzać na planie, a ona będzie latać do domu w weekendy.

Donosie informator The Things.

W świetle tych doniesień Cooke Maroney nie wypada najlepiej. Jednak mimo to, osoba z bliskiego otoczenia pary zapewnia, że Jennifer Lawrence jest szczęśliwa w małżeństwie.

To wspaniały facet. Jest inteligentny i zabawny, nie traktuje jej jak celebrytki, tak jak robili to inni chłopcy. Jest zdecydowanie najfajniejszym facetem, z jakim się spotykał.

Czekacie na nowy film z Jennifer Lawrence?

Gdzie się urodziły polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 8
Gdzie się urodził Quebonafide?

Zobacz też:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE