Anna Lewandowska próbowała zmotywować fanki. Jednak to Klara skradła całą uwagę

2021-05-09 12:02 es
Anna Lewandowska
Autor: WBF

Anna Lewandowska pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami. Na Instagramie gwiazda przede wszystkim promuje swoje programy treningowe oraz inne produkty. Czasami jednak publikuje rodzinne zdjęcia. Tym razem Anna Lewandowska próbowała połączyć dwie sprawy. Nowym zdjęciem z Klarą chciała zmotywować fanki do nowego wyzwania. Jednak dziewczynka skradła całą uwagę!

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych trenerek w kraju. Na zdrowym stylu życia zbudowała prawdziwe imperium. Zaczęło się od treningów i przepisów, a dziś Anna Lewandowska ma własną aplikację, catering i markę produktów spożywczych.

Gwiazda wykorzystuje Instagram, żeby promować swoje marki i pozostawać w kontakcie z fanami. Jej konto obserwuje 3,1 miliona osób! Od czasu do czasu Anna Lewandowska pokazuje im bardziej prywatne ujęcia. Tym razem fotka z Klarą miała zmotywować fanki do dołączenia do nowego wyzwania.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Anna Lewandowska pozuje z Klarą i zachęca do wyzwania

Niedawno Klara Lewandowska świętowała pierwsze urodziny. Dziewczynka właśnie uczy się chodzić. Anna Lewandowska pokazała swoim fankom nowe zdjęcie z córką.

Lubimy nowe wyzwania!A Ty?

Napisała Anna Lewandowska.

Dalej zaprosiła fanki do udziału w nowym wyzwaniu. Jednak to Laura skradła całą uwagę!

- Śliczna Laurka 😍

- Mały tuptuś 😉

- Radość Laurki 😍😄😄😄

- Ale slodziutka ta Mala😍

Czytamy pod zdjęciem.

Urocze?

Zobacz też:

NAJNOWSZE