Miley Cyrus

i

Autor: Neil Warner/IMP FEATURES/East News

Zac Efron niedawno został singlem. Miley Cyrus ma na niego ochotę!

2021-05-09 9:49

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że Zac Efron został singlem. Aktor rozstał się z Vanessą Valladares. A to znaczy, że jeden z największych przystojniaków Hollywood jest do wzięcia... Według relacji zagranicznych mediów informacja o jego rozstaniu bardzo zainteresowała Miley Cyrus. Para ma za sobą pewną historię, a gwiazda chętnie odświeżyłaby znajomość...

Niedawno świat obiegła informacja, że Zac Efron został singlem. Aktor przez niespełna rok spotykał się z Vanessą Valladares. Historia ich poznania była bardzo romantyczna, a wiele osób spodziewało się, że będzie to długotrwały związek.

Zac Efron i Vanessa Valladares poznali się na plaży w Australii. Później ona rzuciła pracę, by mogli razem podróżować po świecie. Australia stała się praktycznie drugim domem aktora. Jednak ich relacja okazała się "wakacyjnym romansem".

A skoro jeden z największych przystojniaków Hollywood został singlem, oznacza to kolejkę kandydatek... Według zagranicznych mediów ustawia się w niej także... Miley Cyrus!

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Miley Cyrus chce umawiać się z Zacem Efronem?

Miley Cyrus i Zac Efron znają się od lat. Para dorastała jako gwiazdy Disneya. Byli blisko, jednak nigdy nie spróbowali być razem na poważnie.

Donosi źródło Heat.

Tabloid informuje też, że Zac Efron faktycznie przeprowadził się do Australii. Ta lokalizacja to dla Miley Cyrus ponoć dodatkowy atut.

Myślicie, że coś może z tego być?

Najsłynniejsze dziecięce gwiazdy. Rozpoznasz je po jednym zdjęciu?

Pytanie 1 z 7
Jak nazywa się ten gwiazdor? Zagrał m.in. "W pustyni i w puszczy"
Jak nazywa się ten gwiazdor?

Znali się od dzieciństwa i bawili się razem, zanim Zac wytrzeźwiał. Później był z Vanessą Hudgens, a Miley z innymi facetami, więc nigdy to nie wyszło ponad flirtowanie i wzajemne zauroczenie, na które nie reagowali. Ale teraz jest singlem, Miley widzi okazję.