Jennifer Lawrence

i

Autor: AP/Associated Press/East News

Rodzinna farma Jennifer Lawrence spłonęła! Zostały zgliszcza

2020-11-30 8:45

Jennifer Lawrence i jej bliscy nie mogą otrząsnąć się po tragicznym pożarze, który całkowicie strawił rodzinną farmę prowadzoną przez brata aktorki. Mimo wielogodzinnej walki dużej ekipy strażaków, ośrodka nie udało się uratować. Camp Hi Ho służył nie tylko rodzinie Lawrence, ale był miejscem, gdzie na obozy przyjeżdżało mnóstwo dzieci.

Rodzina Jennifer Lawrence nie mogła nic zrobić, gdy na jej rodzinnej farmie Camp Hi Ho wybuchł w weekend ogromny pożar. Ośrodek w Kentucky od dawna prowadził brat aktorki, Blaine Lawrence. Miejsce służyło za ośrodek dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Bywała tam też Jennifer Lawrence. Teraz nic z niego nie zostało!

O pożarze dowiedzieliśmy się z oświadczenia, które pojawiło się na profilu Camp Hi-Ho na Facebooku.

ESKA XD EXTRA

Rodzinny ośrodek Jennifer Lawrence spłonął

- czytamy.

Z najcięższym sercem potwierdzamy wiadomość, że straciliśmy naszą stodołę zeszłej nocy w potwornym pożarze. Jesteśmy głęboko wdzięczni, że nikt ani zwierzęta nie ucierpiały, ale nadal opłakujemy utratę lat ciężkiej pracy i wspomnień, które zdobiliśmy w tych murach. Słowa nie mogą opisać bólu, jaki przeżywamy, ale jesteśmy niezwykle wdzięczni za straż pożarną w Simpsonville i wszystkich innych strażaków, którzy zareagowali na naszą nagłą sytuację. Jesteście prawdziwymi bohaterami. Jesteśmy również bardzo wdzięczni niezliczonym członkom naszej społeczności, którzy w tym czasie nas wspierali. Wasza miłość i dobroć są dla nas całym światem.

Wiemy, że Camp Hi-Ho jest wyjątkowym miejscem dla wielu i planujemy odbudowę i naprawę, abyśmy mogli ruszyć naprzód z bezpiecznym i radosnym obozem tego lata. ❤️

- dodają właściciele farmy.

Jak podaje WYKL News, z pożarem walczyło prawie 30 strażaków i 6 wozów strażackich. Akcja była wyjątkowo trudna, bo na terenie ośrodka brakowało hydrantu i służby musiały przywieźć całą wodę wozami. Płomienie zniszczyły biura, boksy dla koni, tereny do jazdy konno, ściankę skalną, wystawę dzikiej przyrody, obszar rzemiosła artystycznego oraz garaż ze sprzętem rolniczym i stanowiskiem pielęgniarskim.