Jason Derulo i Jena Frumes zerwali! 4 miesiące temu zostali rodzicami

2021-09-25 12:02 es
Jason Derulo
Autor: Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER

Nie minęło nawet jeszcze pół roku, odkąd Jason Derulo i Jena Frumes zostali rodzicami. Najwyraźniej jednak pojawienie się dziecka nie wpłynęło dobrze na ich relację... Po półtora roku razem Jason Derulo i Jena Frumes zerwali!

Niestety, ta miłość nie wytrwała próby czasy! Po zaledwie 18 miesiącach Jason Derulo i Jena Frumes zerwali. A jeszcze zaledwie kilka dni temu para publikowała w sieci urocze wpisy. Muzyk 21 września świętował 32 urodziny. Jena Frumes wrzuciła do social mediów słodkie wyznanie.

To już jednak historia!

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Jason Derulo i Jena Frumes zerwali

Para zaczęła się spotykać półtora roku temu. Sprawy między nimi potoczyły się bardzo szybko. 4 miesiące temu Jason Derulo i Jena Frumes zostali rodzicami. Ich synek otrzymał imiona Jason King.

Najwyraźniej jednak pojawienie się dziecka na świecie nie scementowało ich związku. Z Twittera dowiadujemy się, że Jason Derulo i Jena Frumes zerwali.

Jena i ja postanowiliśmy się rozstać. Jest niesamowitą matką, ale czujemy, że bycie osobno w tym czasie pozwoli nam być najlepszymi wersjami nas samych i najlepszymi rodzicami, jakimi moglibyśmy być.

Napisał Jason Derulo.

Niektórym gwiazdom udaje się przyjaźnić po rozstaniu. Ciekawe, czy Jason Derulo i Jena Frumes dołączą do tego grona...

NAJNOWSZE