Phoebe Dynevor i Pete Davidson zerwali! Ich związek trwał tylko 4 miesiące

2021-08-17 19:02 es
Phoebe Dynevor i Pete Davidson
Autor: SplashNews.com/East News

Phoebe Dynevor i Pete Davidson wzbudzali ogromne zainteresowanie. Wbrew swoim przyzwyczajeniom, komik unikał publicznego wypowiadania się o relacji. Tylko czasem oboje wspominali o związku, co jeszcze podsycało jego popularność. Niestety właśnie dotarła do nas informacja, że Phoebe Dynevor i Pete Davidson zerwali.

Phoebe Dynevor i Pete Davidson to już historia! Kiedy cztery miesiące temu potwierdziło się, że randkują, zaczął się prawdziwy szał. Serial Bridgertonowie cieszył się wówczas niezwykłą popularnością, a Phoebe Dynevor wypłynęła dzięki temu na szerokie wody.

Phoebe Dynevor tak bardzo zadziałała na komika, że ten nawet zmienił swoje przyzwyczajenia co do związków. Pete Davidson zawsze chętnie opowiadał w mediach oraz social mediach o swoich relacjach. Tym razem oboje nabrali wody w usta.

Kiedy jednak paparazzi przyłapali ich na Wimbledonie, gdzie kibicowali Anglii, wyglądali na takich zakochanych! To już jednak historia....

ESKA XD #029 - ELIF, TANIEC Z GWIAZDAMI, SEKRETY TOUR DE POLOGNE

Phoebe Dynevor i Pete Davidson zerwali

Wydawało się, że z dala od mediów ich związek rozkwita. Tymczasem źródło E! News informuje, że Phoebe Dynevor i Pete Davidson się rozstali. Ich miłość wytrwała zaledwie 4 miesiące. Pokonała ją odległość...

Duża odległość bardzo to utrudniła. Bardzo dobrze się bawili, ale bycie tak daleko od siebie nie było trwałe. Było świetnie, dopóki trwało to, ale oboje zgodzili się, że najlepiej będzie iść dalej.

Donosi informator portalu.

Dzięki temu, że Phoebe Dynevor i Pete Davidson nie obnosili się w mediach ze swoim związkiem, teraz łatwo przyszło im go zakończyć. Jednak nie wszystkie gwiazdy rozstają się po cichu... Czasami rozpętują prawdziwą wojnę. Zupełnie jak bohaterowie naszego quizu:

Utrzymywanie związku z dala od mediów jest coraz popularniejsze wśród gwiazd. Niektórzy zdecydowali się nawet na tajny ślub:

NAJNOWSZE