Kaley Cuoco z "Teorii wielkiego podrywu" bierze rozwód! Małżeństwo trwało 3 lata

2021-09-05 17:55 mm
Kaley Cuoco
Autor: Robert O'Neil / SplashNews.com/East News

Małżeństwo Kaley Cuoco z serialu "The Big Bang Theory" nie trwało długo. Gwiazda ogłosiła, że po trzech latach rozstaje się z mężem! Jak tłumaczy swoją decyzję i co naprawdę wydarzyło się w ich związku? Zobaczcie, co napisała aktorka!

Kaley Cuoco i Karl Cook biorą rozwód! Para ogłosiła w miniony piątek, że po trzech latach małżeństwa ich wspólna droga dobiegła końca. 

O swojej decyzji aktorka i jej mąż poinformowali fanów we wspólnym oświadczeniu.

Pomimo głębokiej miłości i wzajemnego szacunku, zdaliśmy sobie sprawę, że nasze obecne drogi prowadzą w przeciwnych kierunkach. Oboje dzieliliśmy się swoim życiem publicznie, dlatego - choć wolelibyśmy ten aspekt naszego życia zachować w tajemnicy - chcemy wspólnie ujawnić prawdę. Nie czujemy do siebie gniewu ani wrogości - wprost przeciwnie. Podjęliśmy tę decyzję razem z zachowaniem do siebie ogromnego szacunku, i o to samo prosimy was. Nie będziemy dalej komentować sprawy ani ujawniać dodatkowych szczegółów

- mówią wspólnie Kaley Cuoco i Karl Cook. 

Aktorka "Teorii wielkiego podrywu" poznała Karla Cooka w 2016 roku. Po kilkunastu miesiącach związku para zaręczyła się, a w 2018 roku aktorka i młodszy od niej o 5 lat jeździec wzięli ślub. Wcześniej gwiazda była żoną Ryana Sweetinga. To małżeństwo przetrwało niecałe dwa lata.

Niedawno aktorka skończyła zdjęcia do filmu "Meet Cute", komedii romantycznej, w której występuje u boku byłego narzeczonego Ariany Grande, Pete Davidsona.

Viki Gabor zaprasza na wywiad na ESKA.pl!
NAJNOWSZE