Jason Derulo zdradził płeć dziecka! Para urządziła imprezę nad basenem

2021-03-31 8:24 kp
EN_01404467_5565
Autor: JATE/Backgrid/East News

Jason Derulo i Jena Frumes z radością ogłosili na początku tygodnia, że spodziewają się dziecka. Teraz para dzieli się kolejnymi szczegółami i zdradza płeć maluszka! Czy muzyk będzie miał syna czy córkę? Przyszli rodzice ujawnili płeć dziecka za pomocą zabawy w kolory, jaką wcześniej wykorzystywało wiele innych gwiazd. Tym razem nie chodziło jednak o kolor balonów!

Jason Derulo już niedługo zostanie ojcem. Muzyk tuż przed wybuchem pandemii zaczął spotykać się z influencerką Jeną Frumes i w ostatnim roku parze udało się stworzyć zgodną i silną relację. W tym tygodniu zakochani podzielili się radosną wiadomością o tym, że spodziewają się dziecka. Jena Frumes jest już w zaawansowanej ciąży, a jej brzuszek jest bardzo mocno zaokrąglony.

31-letni muzyk i jego dziewczyna szybko postanowili ogłosić też fanom płeć dziecka. Para posłużyła się przy tym zabawą, jaką wykorzystywało wcześniej wiele innych gwiazd - przyszli rodzice ujawniają płeć przy pomocy koloru, czy to balonów, babeczek, wstążek, czy czego tylko wyobraźnia im podpowie.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Jason Derulo zostanie ojcem

Już wcześniej para zastanawiała się nad tym, jakiej płci będzie ich dziecko. Podczas gdy Jason obstawiał chłopca, Jena przeczuwała, że może to być dziewczynka. Które z nich miało rację?

Jason Derulo i Jena Frumes ujawnili płeć dziecka podczas przyjęcia dla najbliższych i przyjaciół, które urządzili w Privilege Pool w Baha Mar na Bahamach. Płeć ujawnił kolor fajerwerków, które w pewnym momencie poleciały do nieba. Były niebieskie - to oznacza, że para spodziewa się syna! Relacja z imprezy trafiła na Instagram wokalisty. Trzeba przyznać, że polskie gwiazdy muszą się jeszcze wiele nauczyć :)

NAJNOWSZE