Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka! "I jak Ty Kochanie podołasz?"

2021-03-29 9:38 kp
Agnieszka Kaczorowska
Autor: WBF

Agnieszka Kaczorowska w ubiegłym tygodniu ogłosiła, że wie już, jakiej płci będzie jej drugie dziecko. Tancerka potrzymała jednak fanów przez jakiś czas w niepewności i zabawiła się z nimi w zgaduj-zgadulę. Czy dała im jakieś podpowiedzi? Okazuje się, że większość internautów obstawiała błędnie :) Teraz Aga oficjalnie ogłosiła, czy będzie miała syna czy córkę!

Agnieszka Kaczorowska z ogromną przyjemnością dzieli się z fanami szczegółami dotyczącymi swojej drugiej ciąży. Tancerka ma mnóstwo radości z oczekiwania na narodziny dziecka, a kolejne zakupy, rozmowy czy decyzje relacjonuje na swoim profilu na Instagramie. Ostatnio zdradziła, że po wizycie w klinice wie już, jakiej płci będzie jej drugie dziecko.

Na ogłoszenie tej nowiny fani czekali jeszcze przez kilka dni. W tym czasie internauci wypatrywali podpowiedzi na kolejnych zdjęciach Agi - okazało się jednak, że rozpoznanie sygnałów wcale nie było łatwe.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka

Płeć dziecka Agnieszka Kaczorowska zdradziła w nowym poście na Instagramie. Okazuje się, że gwiazda i jej mąż powitają na świecie drugą córkę!

I jak Ty Kochanie z tym babińcem podołasz? 🤔😂_________________Oto rozwiązanie zagadki z zeszłego tygodnia...😌Wasze głosy były bardzo podzielone, ale jednak większość stawiała na chłopca, bo „paznokcie niebieskie”😂, bo „widać po kształcie brzuszka”😂, „bo dziewczynki zabierają mamie urodę, a Ty wyglądasz kwitnąco” - co BTW jest baaaaaardzo miłe🙏🥰😘

Już oficjalnie i z całą pewnością 👉🏻 pod moim sercem bije kolejne serduszko DZIEWCZYNKI. 💗 @maciek.pela się bardzo cieszy, bo jak to mówi, obsługę dziewczynki już zna, a ja się cieszę, bo dostaniemy szansę na wychowanie kolejnej silnej, mądrej, wartościowej, pewnej siebie kobiety, która wniesie wiele dobra i piękna do tego świata.❤️ To jest właśnie moje największe marzenie względem naszych córek!

Jednocześnie Agnieszka Kaczorowska delikatnie zasugerowała, że być może to nie będzie ostatnie dziecko par!

A Stefek dalej pozostał w fazie marzeń, także kto wie czy kiedyś się nie upomnę, nie przypomnę i nie zawalczę o synka mamusi...😂🙈

Warto przypomnieć, że swoją drugą ciążę Agnieszka Kaczorowska ogłosiła pod koniec stycznia. Gwiazda szybko zapowiedziała, że będzie kontynuowała swój cykl rozmów ze specjalistami, jaki prowadziła w trakcie pierwszej ciąży pod nazwą Będę Mamą. Teraz jednak swoje film nagrywa pod bardziej adekwatną nazwą - Jestem Mamą.

NAJNOWSZE