Jason Derulo zostanie ojcem! Jego dziewczyna jest w ciąży

2021-03-29 9:08 kp
EN_01442549_0001
Autor: EVGA/Backgrid/East News

Jason Derulo i Jena Frumes zostaną rodzicami! Para zaczęła się spotykać krótko przed wybuchem pandemii, a wspólna izolacja nie zaszkodziła im, a wręcz pomogła w zbudowaniu trwałej więzi. Teraz muzyk ogłosił radosną wiadomość - jego ukochana spodziewa się pierwszego dziecka. Jason nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwy.

Jason Derulo już za jakiś czas dołączy do szczęśliwego grona młodych tatusiów. 31-letni muzyk pochwalił się osobiście w sieci radosną wiadomością o ciąży swojej ukochanej. Rozwijanie związku pary przypadło na wyjątkowo trudny czas pandemii, jednak nie zaszkodziło to zakochanym. Wręcz przeciwnie - brak wyjazdów i koncertów sprzyjał rozmowom we dwoje i wspólnym planom.

Kim jest dziewczyna Jasona Derulo? Jena Frumes trafiła na pierwsze strony mediów plotkarskich w 2019 roku, kiedy to tabloidy rozpisywały się na temat jej nieudanego związku z piłkarzem Jesse Lingardem. Para nie spotykała się długo - Jena szybko odkryła, że sportowiec ją zdradza. W maju 2020 roku okazało się, że jej nowym partnerem został Jason Derulo. Jena ma 27 lat i działa w sieci jako influencerka.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Jason Derulo zostanie ojcem

Nie mogę być bardziej podekscytowany tym nowym rozdziałem w naszym życiu

- napisał szczęśliwy Jason Derulo pod uroczym filmem, na którym możemy zobaczyć jego, Jenę Frumes i jej mocno już zaokrąglony brzuszek.

Również Jena Frumes podzieliła się pierwszym zdjęciem z ciążowymi krągłościami.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE