Jakub Rzeźniczak w szpitalu myśli o... Edycie Zając! Pomoże mu wrócić do zdrowia?

2019-11-02 10:03 nk
Jakub Rzeźniczak
Autor: WBF

Jakub Rzeźniczak trafił do szpitala z poważną chorobą. Piłkarz cierpi na wirusowe zapalenie opon mózgowych! Mimo niepokojącej diagnozy, sportowca nie opuszcza dobry humor i myśl... o (prawie) byłej żonie! Kiedy fan zadał mu pytanie o najpiękniejszą kobietę świata, Jakub bez wahania odpowiedział, że to Edyta Zając!

Jakub Rzeźniczak przeżywa trudne chwile. Piłkarz trafił do szpitala z wirusowym zapaleniem opon mózgowych. Sportowiec, mimo poważnej diagnozy, wciąż stara się zachować dobry humor i optymizm, o czym świadczy choćby zdjęcie, jakie wrzucił na Twittera. Na fotce Rzeźniczak szeroko się uśmiecha, a w poście obiecuje, że "teraz chwile odpocznie ale niedługo znów wraca".

Jakub Rzeźniczak choruje i myśli o żonie

Jakub Rzeźniczak na razie musi pozostać w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. By zabić nudę sportowiec zachęcił swoich fanów do zadawania mu pytań na live chacie w mediach społecznościowych. Jeden z internautów zapytał go o typ jeśli chodzi o najpiękniejszą kobietę świata. Na odpowiedź nie musiał długo czekać...

Zamiast cokolwiek odpisywać, Jakub Rzeźniczak po prostu wymownie wrzucił zdjęcie swojej żony!

Edyta  Zając wróci do męża?

Kilka miesięcy temu Edyta Zając złożyła pozew rozwodowy przeciwko mężowi. Modelka wyjaśniła w wywiadzie dla Dzień Dobry  TVN, że zdrada, jakiej dopuścił się Jakub, przelała czarę goryczy. Gwiazda wiele mu ponoć wybaczała, ale tym razem postanowiła zakończyć pięcioletni związek.

Jakub Rzeźniczak długo zwlekał z komentowaniem rozstania. W końcu i on udzielił wywiadu, w którym przyznał, że bardzo żałuje tego, co zrobił, i wciąż kocha Edytę. Dał też do zrozumienia, że liczy na to, że Edyta zmieni zdanie i da się przekonać do powrotu.

"Życie jest długie, szalone, więc kto wie... Jeszcze się przecież nie rozwiedliśmy" - mówił Rzeźniczak w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego.

Myślicie, że choroba Kuby i jego wzruszające gesty skłonią Edytę do przemyślenia rozwodu?

Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając-Rzeźniczak
Autor: WBF
NAJNOWSZE