Jaką żoną jest Kim Kardashian? Chrissy Teigen powiedziała wiele na ten temat

2021-04-22 15:00 AM
Kim Kardashian, Kanye West, Chrissy Teigen
Autor: Rex Features/East News, PALACE LEE / SplashNews.com/East News

Rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa wydaje się być nieuchronny. Odkąd pojawiły się plotki na temat kryzysu w ich małżeństwie, media nieustannie mają ich na celowniku. Podobno jeśli rozmawiają ze sobą to tylko o dzieciach. Całkowite zakończenie ich związku pozostaje więc kwestią czasu. Teraz swoje trzy grosze dorzuca Chrissy Teigen. Jaką żoną jest Kim Kardashian? Modelka zdradziła wiele szczegółów!

Od dłuższego już czasu zagraniczne tabloidy spekulowały o kryzysie w związku Kim Kardashian i Kanye Westa. Fani zamarli jednak gdy dowiedzieli się, że celebrytka złożyła papiery rozwodowe. Wielu wciąż liczyło, że uda im się zażegnać kłopoty i wszystko dobrze się skończy. Niestety tak się nie stało.

Czytając doniesienia tabloidów, dowiadujemy się, że obecnie między Kim a Kanye sytuacja nadal jest bardzo napięta. Mają ograniczony kontakt, a jeśli już rozmawiają to o sprawach związanych z dopięciem rozwodu oraz dzieciach.

Od samego początku media skupiały uwagę na Kim i to ją przestawiano w lepszym świetle, co ostatnio bardzo nie spodobało się raperowi. Stale mówiono, że to Kim jest tą bardziej pokrzywdzoną. Wkurzony Kanye wyznał niedawno, że o rozwodzie z żoną myślał już od jakiegoś czasu…

Jaką żoną jest Kim Kardashian? Chrissy Teigen zdradza szczegóły

Czy faktycznie Kardashianką jest żoną z piekła rodem? O tym, jaka jest w rzeczywistości opowiedziała Chrissy Teigen, która jest bardzo blisko celebrytki.

Modelka zdradziła, jak obecnie wygląda sytuacja i czy faktycznie Kanye miał na co narzekać…

Kim czuje się dobrze. Wiem, że Kim dała z siebie wszystko. Szczerze mówiąc, szkoda, że nie wyszło, bo myślałam, że są związkiem na zawsze. Naprawdę tak było, ale wiem, że starała się, jak mogła. Powiem, że na pewno miałam lepszy kontakt z Kim niż John (Legend - przyp. red.) z Kanye. Jeśli ktoś zna Kanye to wie, że wypadł z sieci i trudno jest się z nim kiedykolwiek skontaktować.

– zdradziła modelka.

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20
NAJNOWSZE