Jak Khloe Kardashian przechodziła koronawirusa? Pod opieką Tristana Thompsona

2020-10-30 19:03 es
Khloe Kardashian
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Ze zwiastunu Keeping Up With The Kardashians dowiedzieliśmy się, że Khloe Kardashian miała koronawirusa. W rodzinnym reality show został to szczegółowo pokazane. Chora celebrytka potrzebowała pomocy przy codziennym funkcjonowaniu. Z odsieczą przybył jej niewierny partner, Tristan Thompson.

Chociaż to już 19. sezon, to Keeping Up With The Kardashians wciąż umie nas zaskoczyć. Niedawno ze zwiastuna dowiedzieliśmy się, że Khloe Kardashian miała koronawirusa. W krótkim wideo widzieliśmy jak celebrytka leży w łóżku. Później drżącym głosem powiedziała, że "ma koronę".

Sytuacja w rodzinie Kardashian Jenner była bardzo niespokojna, bo objawy zakażenia koronawirusem miał także Kanye West.

ESKA XD #008

Jak Khloe Kardashian przechodziła koronawirusa?

Z KUWTK dowiadujemy się, że Khloe Kardashian sporo się nacierpiała podczas choroby.

Miałam najgorszą migrenę w życiu. Wymiotowałam i było po prostu strasznie.

Mówiła przez telefon do Kim Kardashian.

Izolacja oznacza, że Khloe Kardashian nie mogła się zajmować córką. Jak sama powiedziała: dzięki Bogu, Tristan jest w mieście.

To zaskakujące, ale niewierny Tristan Thompson stanął na wysokości zadania. Zaopiekował się True, a także pomógł Khloe!

Tristan nie mieszka tutaj, ma własny dom, ale naprawdę doceniam jego troskę i odpowiedzialność. To znaczy, pyta mnie co chcę jeść na śniadanie, lunch i kolację. Dosłownie bierze to dla mnie, stawia na tacy, zostawia pod moimi drzwiami. Mamy mały system. Przynosi mi jedzenie. Potem puka do drzwi, a ja czekam 30 sekund lub minutę, a potem idę po to.

Chwaliła chłopaka Khloe Kardashian.

Celebrytka bardzo cieszyła się, że to on zajął się True podczas jej choroby. Chociaż czas bez dziecka był "jak tortury", to chociaż mogła na chwilę skupić się na zdrowieniu.

NAJNOWSZE