Kim Kardashian zaliczyła wpadkę z Photoshopem! Gdzie się podziała jej ręka?

2020-10-30 17:03 es
Kim Kardashian
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Zdjęcia z urodzinowego wypadu przysporzyły Kim Kardashian mnóstwo kłopotów. Najpierw celebrytka została skrytykowana za chwalenie się luksusowymi wakacjami w dobie pandemii. Przez koronawirusa ludzie tracą życie, zdrowie i pracę, a ona z siostrami imprezuje na rajskiej wyspie. Teraz zauważono kolejną wpadkę. Gdzie się podziała ręka Kim Kardashian?

Kim Kardashian z pewnością na długo zapamięta swoje 40. urodziny. Mamy tylko wątpliwość, czy w dobry sposób. Odkąd celebrytka pochwaliła się w sieci zdjęciami z egzotycznych wakacji, wciąż jest krytykowana.

Z okazji urodzin Kim Kardashian zabrała grono bliskich osób na egzotyczną, prywatną wyspę. Chociaż podobno wszystkie zasady bezpieczeństwa zostały zachowane, wiele ludzi uważa, że takie podróże podczas światowej pandemii to szczyt nieodpowiedzialności. Pozostaje jeszcze inna kwestia. Wiele ludzi umiera lub walczy o życie. Inni tracą źródła dochodu. Tymczasem Kim Kardashian wrzuca zdjęcia z plaży. Nieźle się jej za to oberwało... Teraz internauci zauważyli kolejną wtopę.

ESKA XD #008

Kim Kardashian zaliczała wpadkę z Photoshopem

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Kim Kardashian i jej siostry przerabiają swoje zdjęcia. To niemożliwe, by zawsze mieć tak gładką skórę i wyglądać bez skazy.

Czujne oko internautów zauważyło, że na zdjęciu, na którym pozują Kourtney, Kim i Khloe Kardashian coś jest nie tak... Gdzie zniknęła ręka Kim Kardashian?

Wyświetl ten post na Instagramie.
☀️ Girls just wanna have sun ☀️ Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Wpadka z Photoshopem i nie najlepsza pora na wakacje to nie jedyne, z czym Kim Kardashian musi sobie ostatnio radzić. Na nowo odżyła teoria, że celebrytka ma 6 palców!

NAJNOWSZE