Izabela Janachowska oficjalnie pożegnała TVN. "Teraz czas na nowe"

2021-07-23 14:05 kp
Izabela Janachowska
Autor: WBF

Izabela Janachowska już oficjalnie została prowadzącą Taniec z gwiazdami 2021, a to dopiero początek jej projektów związanych z Polsatem. Plotki o transferze celebrytki z TVN krążyły w mediach już od wielu dni. Teraz gwiazda osobiście pożegnała swoją byłą już stację i zapowiedziała nowości z jej udziałem, jakie będą czekać na widzów Polsatu.

Przejście Izabeli Janachowskiej z TVN do Polsatu to największe zaskoczenie tego sezonu - tuż po podobnym transferze Andrzeja Piasecznego z Telewizji Polskiej. Wiadomo już, że tancerka i muzyk spotkają się na planie Tańca z gwiazdami 2021, gdzie ona wystąpi w roli prowadzącej, a on jurora.

O tym, że Izabela Janachowska rozstaje się z TVN, media plotkowały już od wielu dni. Gdy więc Polsat ogłosił, że została ona nową prowadzącą Taniec z gwiazdami 2021 u boku Krzysztofa Ibisza i Pauliny Sykut-Jeżyny, jej fani nie kryli zadowolenia. W końcu to właśnie taniec przyniósł Izie popularność wiele lat temu. Gwiazda wraca więc do korzeni.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Izabela Janachowska w Polsacie

Z całą pewnością jednak Taniec z gwiazdami 2021 nie będzie jedynym projektem, w który Polsat zaangażuje Izabelę Janachowską. Gwiazda w TVN i TLC prowadziła kilka programów związanych z branżą ślubną i nie ma wątpliwości, że nie chciałaby kończyć tej przygody po przejściu do Polsatu. Ona sama zapowiedziała już zresztą, że zobaczymy ją również w Polsat Cafe. Czy to tam poprowadzi program ślubny?

Tymczasem Iza oficjalnie pożegnała się z TVN!

Minione 5 lat to jeden z najważniejszych okresów w moim życiu. Zawsze będę wdzięczna stacji TVN Style za to, że uwierzyli we mnie i mój pomysł. Za to, że razem mogliśmy realizować ciekawe i wartościowe formaty, które pokochały nie tylko Polki, ale też Polacy (często piszecie, że Wasi narzeczeni z równym co Wasze zaangażowaniem oglądają moje programy).

- napisała Izabela Janachowska na swoim blogu Wedding Dream.

Doceniam zaufanie, którym zostałam obdarzona – zawsze będę wspominać z radością wszystkie produkcje, które razem tworzyliśmy. To zaszczyt, że powierzono mi aż 5 tytułów, które do dziś goszczą w domach widzów

- dodała.

Myślicie, że przejście do Polsatu to dobry krok Izy?

NAJNOWSZE