Taniec z gwiazdami 2021: Izabela Janachowska prowadzącą! Oto nowa gwiazda Polsatu

2021-07-22 11:56 kp
Izabela Janachowska
Autor: WBF

Plotki o odejściu Izabeli Janachowskiej z TVN potwierdziły się! Była tancerka i ekspertka od ślubów trafiła pod skrzydła Polsatu, gdzie została prowadzącą nowej edycji Tańca z gwiazdami. Iza może liczyć też na inne propozycje ze strony swojego nowego pracodawcy. Sprawdźcie szczegóły!

Nowa prowadząca Taniec z gwiazdami 2021 to być może największa niespodzianka, jaką Polsat przygotował dla swoich widzów. Taneczne show wróci na antenę już jesienią tego roku i właśnie ogłoszono, że program razem z Krzysztofem Ibiszem poprowadzi Izabela Janachowska. Taniec z gwiazdami to oczywiście dobrze znany jej format - to właśnie tam zawodowa tancerka rozpoczynała swoją telewizyjną karierę, tańcząc w parach m.in. z Radosławem Majdanem i Rafałem Brzozowskim.

W trakcie przygotowań do własnego ślubu w 2014 roku Iza odkryła w sobie pasję wedding plannerki. To właśnie wtedy rozpoczęła karierę jako ekspertka od ślubów i na antenie TVN i TVN Style, a później TLC prowadziła programy poświęcone branży ślubnej. W tym tygodniu media obiegły plotki o rozstaniu Izabeli Janachowskiej z TVN.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Izabela Janachowska prowadzącą Taniec z gwiazdami 2021

Serwis Pomponik ogłosił, że Izabela Janachowska poprowadzi Taniec z gwiazdami 2021. Jak informuje serwis, Iza będzie prowadziła program na zmianę z Pauliną Sykut-Jeżyną, która w nadchodzącym sezonie będzie zmagała się też jako uczestniczka show Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Swój powrót do Tańca z gwiazdami Izabela Janachowska skomentowała już w rozmowie z Pomponikiem.

Taniec to moja pierwsza miłość, której poświęciłam połowę życia. Powrót do "Tańca z Gwiazdami" jest więc dla mnie jak powrót do domu, do korzeni. Ale wracam w całkiem nowej roli i nie ukrywam, że to wielkie wyzwanie. Trema prowadzącej to coś zupełnie innego, niż nerwy, jakie przed występem czuje tancerka. Ale bardzo się cieszę na to nowe zadanie. I jestem wdzięczna, że będę mogła liczyć na wsparcie tak doświadczonego duetu, jak Paulina i Krzysztof. Kochani, jesteście na mnie gotowi? Mam nadzieję, że zasłużę na "dyszkę" od widzów!

- powiedziała.

Pomponik zdradza też, że Taniec z gwiazdami to niejedyny program Polsatu, w który będzie mogła się sprawdzić Izabela Janachowska. Stacja ma wobec niej podobno znacznie bardziej rozbudowane plany.

Cieszycie się na nowy program z Izą?

NAJNOWSZE