Andrzej Piaseczny jurorem "Tańca z gwiazdami"! Piasek zaskoczył wszystkich?

2021-07-23 11:31 mm
Andrzej Piaseczny
Autor: WBF

12. edycja "Tańca z gwiazdami" zapowiada się naprawdę emocjonująco. Zadbają o to nie tylko uczestnicy! Wielkie zmiany zapowiadają się także w gronie jurorów. Do składu sędziowskiego TzG dołączył podobno właśnie niespodziewanie Andrzej Piaseczny! Przypomnijmy, że Piasek pożegnał się niedawno z TVP. Jak odnajdzie się w nowej roli?

Już za nieco ponad miesiąc wystartuje dwunasta edycja programu "Taniec z gwiazdami". Jesienna odsłona show emitowana będzie po raz pierwszy nie w piątki, a w poniedziałki. Stacja ogłosiła już wszystkich uczestników i pierwszych tancerzy, których zobaczymy na parkiecie "Tańca z gwiazdami" już od 30 sierpnia. Ale okazuje się, że nowe twarze pojawią się także w składzie jury!

Media donoszą, że do składu jurorów polskiej edycji "Dancing With The Stars" dołączył właśnie Andrzej Piaseczny! "Taniec z gwiazdami" to podobno od lat jego ulubione show. Teraz będzie mógł nie tylko podziwiać pary przed ekranem, ale osobiście ocenić talent uczestników zasiadając przy sędziowskim stoliku!

Andrzej Piaseczny w "Tańcu z gwiazdami". Kogo zastąpi?

Czy Piasek sprawdzi się w "Tańcu z gwiazdami"? Jak poradzi sobie w roli jurora tanecznego show Polsatu? I wreszcie najważniejsze pytanie: kogo zastąpi Andrzej Piaseczny w składzie sędziów TzG?

Wiadomość o dołączeniu Andrzeja Piasecznego zaskoczyła widzów, ale pokreślmy, że na razie jest to informacja nieoficjalna, podawana przez niektóre polskie media, m.in. serwis Pomponik. Producenci "Dancing With The Stars" na razie milczą na temat udziału Piaska w show. Piosenkarz również jak dotąd nie skomentował doniesień mediów. 

NAJNOWSZE