Iza Janachowska w bikini szokuje sylwetką! Fani pytają o ćwiczenia. Odpowiedź zaskakuje!

2020-07-11 13:00 RD
Izabela Janachowska
Autor: WBF

Izabela Janachowska postanowiła wybrać się na zasłużone wakacje, by trochę odpocząć i nabrać sił przed pracowitym dla niej okresem. Gwiazda pochwaliła się kolejnymi zdjęciami w stroju kąpielowym. Fani są zaskoczeni jej sylwetką. Czy Iza spędza długie godziny na siłowni, by tak wyglądać? Możecie być w szoku… Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Izabela Janachowska swoją karierę w mediach rozpoczęła jako tancerka w programie „Taniec z Gwiazdami”. Teraz jest specjalistką od planowania ślubów. Jej programy o tej tematyce cieszą się ogromną popularnością wśród widzów. Jednak Izabela musiała zrobić sobie krótką przerwę od pracy. Było to związane przede wszystkim z pandemią koronawirusa i zamrożeniem gospodarki. Plany zdjęciowe do wszelkich programów zostały wstrzymane, a śluby i wesela odwołane.

Po odmrożeniu gospodarki Izabela z mężem postanowili zorganizować chrzciny swojego synka. Po tym wyjechali na wymarzone wakacje, podczas których mogli oderwać się od codziennej rzeczywistości. Izabela Janachowska odpoczywa na Majorce. Celebrytka pokazała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z żaglówki. Oczywiście Izabela była w stroju kąpielowym. Do jej stylizacji dobrane zostały okulary i biżuteria. Izabela nawet na wakacjach wygląda jak milion dolarów. Fani zawrócili uwagę na jej sylwetkę. Ta wygląda jest bardzo smukła. W odpowiedzi na jeden z komentarzy gwiazda zdradziła, że nie wykonuje jakichś specjalnych ćwiczeń, by dobrze wyglądać…

To się nazywa mieć dobre geny! <3

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE