Anna Kalczyńska OSTRO SKRYTYKOWANA za... zmianę fryzury! Jej odpowiedź - bezbłędna!

2020-07-10 15:19 nk
Anna Kalczyńska
Autor: WBF

Anna Kalczyńska zaprezentowała się na Instagramie w nowej fryzurze. Gospodyni Dzień Dobry TVN przefarbowała włosy na ciemno, co nie spodobało się internautom. Gwiazda odniosła się do krytycznych komentarzy pod swoim adresem. Zrobiła to błyskotliwie i z dużą klasą.

Anna Kalczyńska jest jedną z prowadzących Dzień Dobry TVN. Dziennikarka w 2014 roku zastąpiła Jolantę Pieńkowską. Program współprowadzi z Andrzejem Sołtysikiem.

Skromna i sympatyczna prezenterka TVN jest bardzo lubiana, o czym świadczy choćby fakt, że ma 172 tysiące obserwujących na Instagramie.

Kilka miesięcy temu Anna Kalczyńska wywołała kontrowersje swoją wypowiedzią na temat członków mega popularnego zespołu BTS. Dziennikarka i jej ekranowy partner wydali później oświadczenie, w którym przeprosili za swoje zachowanie.

Anna Kalczyńska brunetką. Fani są na NIE!

Anna Kalczyńska pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą. Dziennikarka przefarbowała swoje jasne włosy na zupełnie ciemno.

Czary-mary.. #ciemniej #zmiana #wakacje #kaprys #graotron #mamazafarbowała

- napisała Kalczyńska przy zdjęciu po metamorfozie.

Wielu fanom nie spodobała się zmiana na głowie prezenterki.

oh niestety od dawna wiadomo ze ciemne wlosy postarzaja niestety i u Pani. pieknie pani w jasnych rozswietlajacych buzie. tu niestety jest smutno i linia wlosow niestety wyglada jak w peruce. Moze po wakacjach zmiana na lzejszy kokorek. jakis jaany braz. nie tak cuemno. pozdrawiam

Niee Pani Aniu, o wiele lepiej w jaśniejszych jest Pani :(

Nie Pani kolor. ZDECYDOWANIE w blondzie lepiej i DUŻO MŁODZIEJ. POZDRAWIAM

- piszą niepytane przez nikogo o zdanie fanki w komentarzach.

Anbna Kalczyńska postanowiła odpowiedzieć na krytykę. Zrobiła to z dużą dozą gracji i dystansu.

Komuś się kolor nie podoba? Zapraszam na karny fotelik..😂 dziękuję za wszystkie recenzje, zapewniam, że czytam, za pochwały dziękuję, nie obrażam się za krytykę. Kochani, naprawdę to tylko kolor włosów, nie możemy się o takie rzeczy kłócić! Są ważniejsze sprawy..Aha, à propos spraw ważnych - do zobaczenia za 2 tyg w Dzień Dobry TVN! #zmiana #wakacyjna #kolory #hair #haircolor #lato #summer #holidays

- czytamy w jej kolejnym poście.

Ciemny kolor to naprawdę zły wybór?

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE