Brad Pitt znowu odwiedził Angelinę Jolie! Planują imprezę urodzinową bliźniaków? [ZDJĘCIA]

2020-07-10 16:43 nk
Brad PItt
Autor: JOLA, ENAV/Backgrid/East News

Brad Pitt po raz kolejny w krótkim czasie odwiedził Angelinę Jolie w jej rezydencji w Los Feliz. Wygląda na to, że byli małżonkowie zakopali topór wojenny dla dobra sześciorga wspólnych dzieci. Brad pojawił się u ex żony na motocyklu dwa dni przez 12. urodzinami bliźniaków Vivienne i Knoxa Jolie-Pitt.

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się w 2016 roku. Ich rozstanie przebiegło w dramatycznych i zdecydowanie mało przyjaznych okolicznościach. Angie oskarżyła męża o agresję i alkoholizm. On długo walczył potem o odbudowanie relacji z dziećmi, a szczególnie najstarszym adoptowanym synem, Maddoxem, którego miał uderzyć podczas lotu prywatnym samolotem.

Brad Pitt i Angelina Jolie znowu w dobrych relacjach?

Wygląda na to, że kilka lat po rozstaniu emocje między byłymi małżonkami opadły na tyle, że Angelina i Brad są w stanie nawiązać poprawne stosunki dla dobra wspólnych dzieci.

W kwietniu Brad Pitt był widziany, jak po raz pierwszy od rozwodu odwiedził ex żonę w jej rezydencji z Los Feliz.

Tymczasem w czwartek, 9 lipca 2020, Brad Pitt był po raz kolejny widziany przed bramą strzeżonego osiedla, na którym mieszka Angelina Jolie.

Aktor zadzwonił domofonem i wjechał do środka na motocyklu. Jakiś czas później Brad był widziany, jak wyjeżdżał od Angie.

Jego wizyta w Los Feliz mogła mieć związek z nadchodzącymi urodzinami bliźniąt, Vivienne i Knoxa Jolie-Pitt, które w sobotę, 11 lipca, skończą 12 lat. Jeśli tak było - fotoreporter trochę zepsuł dzieciakom niespodziankę. ;)

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE