Ile zarabia Natsu? Influencerka UJAWNIA swoje ZAROBKI!

2021-10-19 6:52 RD
Natsu
Autor: Youtube / Natsu Natsu

Natsu nie może narzekać jeżeli chodzi o rozwój jej kariery. W jednym z ostatnich filmików w sieci ujawniła, ile zarabia. Wiele osób jest w szoku. Kwota bowiem naprawdę robi wrażenie. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Internetowa kariera Natsu, a tak naprawdę Natalii Kaczmarczyk, największego tempa nabrała po dołączeniu influencerki do Teamu X. Obecnie uznawana jest za jedną z najpopularniejszych twórczyń w polskim internecie. Jej profil w serwisie YouTube ma ponad milion subskrypcji, a na TikToku Natsu ma ponad 2 miliony obserwacji. Liczby te robią wrażenie, przyznacie. ;)  

Z takimi zasięgami w internecie można zarobić naprawdę konkretne pieniądze. Przekonała się o tym Natsu, która w jednym z ostatnich filmików wyznała ile zarabia. 

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Natalia odpowiadała na pytania fanów. Jednym z najczęściej zadawanych było to dotyczące zarobków Natsu. Gwiazda internetu wyznała, że przez walki, w których bierze udział i rozwój kariery jest to czas, w którym zarabia najwięcej. Jednocześnie zaznaczyła, że zaczęła też sporo inwestować.

Jak już dużo osób wie, pracuję nad pewnym projektem, który wymaga dość sporych inwestycji. Po prostu jest to czas, kiedy po prostu wydaję dużo pieniędzy. Więc jakbym to miała po prostu podsumować, ile miałam pieniędzy dla siebie w danym miesiącu, po jakichś tam wydatkach, inwestycjach i tak dalej, no to 150 tysięcy. Wydaje mi się, że to był taki najlepszy miesiąc

wyznała Natsu.

Roksana Węgiel - jak dobrze znasz jej piosenki?

Pytanie 1 z 6
W utworze Anyone I Want to Be, Roksana Węgiel śpiewa: Mam niepokorny stan
NAJNOWSZE