Iggy Azalea POTWIERDZA narodziny syna! "On nie jest sekretem i kocham go nad życie"!

2020-06-10 19:51 nk
Iggy Azalea
Autor: Rex Features/East News

Plotki o tym, że Iggy Azalea i Playboi Carti zostali rodzicami, krążą już od jakiegoś czasu. Raperka dopiero teraz zdecydowała się potwierdzić narodziny syna. Zdradziła też, dlaczego tak długo nie chciała o tym mówić. I nie chodzi tylko o chęć zachowania własnego życia prywatnego dla siebie...

Pod koniec kwietnia 2020 świat obiegła plotka, jakoby Iggy Azalea urodziła dziecko! Choć plotki o ciąży raperki pojawiały się już pod koniec ubiegłego roku, to jednak chyba mało kto dawał im wiarę, więc informacja o porodzie dla wielu fanów była niemałym zaskoczeniem.

Iggy Azalea potwierdza: Mam dziecko!

Minęło prawie półtora miesiąca, a Iggy Azalea nadal nie potwierdzała narodzin syna, więc wiele osób zaczęło wkładać wcześniejsze doniesienia między bajki. Tym bardziej, że krótko po ich pojawieniu się raperka wróciła na Instagram, gdzie prezentuje idealnie płaski brzuch!

W końcu doczekaliśmy się: Iggy Azalea POTWIERDZIŁA narodziny dziecka! Czyżby skłoniły ją do tego 30. urodziny, które obchodziła kilka dni temu?

Mam syna. Wciąż czekałam na odpowiedni czas, by coś powiedzieć, ale wygląda na to, że im więcej czasu mija, tym bardziej zdaję sobie sprawę z tego, że zawsze będę się trochę bała podzielić się ze światem tak wielkim newsem.

Chcę, by jego życie było moją sprawą prywatną, ale chciałam też wyjaśnić, że on nie jest tajemnicą i kocham go tak, iż nie jestem w stanie wyrazić tego słowami.

- napisała raperka w story na Instagramie.

No to już oficjalnie - gratulujemy!

Iggy Azalea
Autor: www.instagram.com/thenewclassic
Hotplota.pl: luksusowy camper Justina Biebera; 56-letnia Helen Hunt w bikini

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE