Iggy Azalea

i

Autor: Rex Features/East News

Iggy Azalea urodziła dziecko! Ojcem jest raper Playboi Carti

2020-04-30 14:04

Iggy Azalea już dość dawno temu zniknęła z radarów fanów muzyki i mediów. Raperka wydała w połowie ubiegłego roku nową płytę In My Defence, jednak nie wstrząsnęła nią muzycznym światem. W jej życiu prywatnym za to dzieje się znacznie więcej - jak donoszą zagraniczne media, Iggy Azalea urodziła dziecko! Szczegóły na Hotplota.pl!

Iggy Azalea została mamą - donoszą zagraniczne media. Raperka już wiele miesięcy temu wycofała się z życia publicznego, a ostatnie zdjęcie na jej Instagramie pojawiło się w grudniu ubiegłego roku. Gwiazda wydała w lipcu ubiegłego roku kontynuację jej debiutanckiej płyty pt. In My Defence, jednak nie podbiła nią list przebojów.

Tymczasem okazuje się, że w jej życiu prywatnym dzieje się znacznie więcej niż w życiu zawodowym. Według najnowszych plotek Iggy Azalea urodziła pierwsze dziecko, którego ojcem ma być jej chłopak, raper Playboi Carti.

Imiona dzieci gwiazd

Pytanie 1 z 6
Kto nie jest dzieckiem Davida i Victorii Beckhamów?

Iggy Azalea urodziła dziecko?

Jak czytamy w Gossip of the City, Iggy Azalea urodziła w miniony weekend. Nie są znane jednak szczegóły na temat konkretnej daty ani imienia dziecka, jednak wcześniej ten sam serwis informował, że Iggy spodziewa się chłopca i planuje urodzić w Atlancie.

Po raz pierwszy plotki o ciąży Iggy Azalei pojawiły się pod koniec ubiegłego roku, jednak ani raperka ani jej chłopak nie odnieśli się do spekulacji.

Wyświetl ten post na Instagramie.
WISH U WERE HERE. ? Post udostępniony przez Iggy Azalea (@thenewclassic)