Iggy Azalea

i

Autor: Rex Features/East News

Iggy Azalea wróciła na Instagram! Ciąża? Nie ma po niej śladu!

2020-05-14 8:26

Na początku maja świat obiegła informacja o tym, że Iggy Azalea urodziła dziecko. Raperka miała zajść w ciążę ze swoim chłopakiem, raperem Playboi Carti i niedawno przywitać na świecie ich pierwszego potomka. Sama artystka nie odniosła się do plotek, a zamiast tego zamieściła na Instagramie pierwsze zdjęcia od grudnia 2019 roku. No cóż - nie ma na nich śladu po ciąży!

Iggy Azalea spędziła ostatnie miesiące z dala od mediów. Po tym, jak raperka w ubiegłym roku wydała nową płytę In My Defence, na wiele miesięcy zniknęła z życia publicznego. Milczał też jej profil na Instagramie, dlatego też gdy na początku maja media podały, że Iggy Azalea urodziła dziecko, fani nie kryli zdziwienia.

Zgodnie z doniesieniami zagranicznych tabloidów Iggy Azalea miała urodzić chłopca w szpitalu w Atlancie. Ojcem dziecka miał być chłopak artystki, raper Playboi Carti. Ani on jednak, ani ona nie odnieśli się dotąd w żaden sposób do doniesień na temat ciąży i porodu Iggy Azalei.

Imiona dzieci gwiazd

Pytanie 1 z 6
Kto nie jest dzieckiem Davida i Victorii Beckhamów?

Iggy Azalea wróciła na Instagram

Zamiast komentować medialne doniesienia, Iggy Azalea postanowiła nieco namieszać, wracając na Instagram. Raperka dodała dwa nowe zdjęcia, na których nie ma najmniejszego śladu po jej ciążowym brzuchu! Albo więc znana z talii osy Iggy kilkanaście dni po porodzie może pochwalić się idealną sylwetką, albo tabloidy mocno się pomyliły, informując świat o jej ciąży. Nie jest wykluczone oczywiście, że gwiazda dla niepoznaki dodała na swój profil archiwalne fotki.

Wróciłam, jakbym nigdy nie odeszła

- napisała Iggy pod jednym ze zdjęć.

Zobaczcie sami - myślicie, że Iggy Azalea była w ciąży?

Wyświetl ten post na Instagramie.
The sky needs the blue ? Post udostępniony przez Iggy Azalea (@thenewclassic)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Back like I never left @fashionnova ?? Post udostępniony przez Iggy Azalea (@thenewclassic)