Iggy Azalea

i

Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Iggy Azalea pofarbowała włosy! Na 30. urodziny pożegnała blond!

2020-06-09 11:07

Iggy Azalea długo kazała czekać swoim fanom na powrót do życia w sieci. W maju, gdy media rozpisywały się o jej ciąży, raperka opublikowała swoje pierwsze zdjęcia od pół roku, prezentując przy tym nienaganna figurę. Dziś Iggy jest już podobno młodą mamą. To jednak niejedyna zmiana w jej życiu. Gwiazda właśnie pożegnała się z blond włosami!

Co działo się ostatnio w życiu Iggy Azalei? Sprawa jest mocno tajemnicza! W grudniu ubiegłego roku raperka zniknęła z radaru i przestała w jakikolwiek sposób udzielać się w mediach społecznościowych. Wiosną tabloidy donosiły, że gwiazda jest w ciąży ze swoim chłopakiem raperem Playboiem Carti, a pod koniec kwietnia - że urodziła syna. Sama Iggy Azalea w żaden sposób nie odniosła się do tamtych plotek.

Zamiast tego na początku maja gwiazda wróciła na Instagram z nowym zdjęciami, na których nie było śladu po ciąży. I podczas gdy fani spekulowali, czy to stare fotki, czy też media zagalopowały się w doniesieniach o jej macierzyństwie, ona nadal milczała.

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Podczas pokojowego protestu policja otworzyła ogień i używała gazu. Pewna gwiazda dwukrotnie oberwała gumowymi kulami. Była to...

Iggy Azalea zmieniła fryzurę

Nie wiadomo więc, w jakim gronie Iggy Azalea świętowała swoje trzydzieste urodziny, które przypadały na 7 czerwca. Tamtego dnia gwiazda pokazała na Instagramie zdjęcie z tortem, na którym wciąż była blondynką. Teraz czas na zaprezentowanie nowej fryzury - Iggy Azalea zaszalała i poszła w ognistą czerwień!

Fani Iggy Azalei są zachwyceni jej nowym wizerunkiem, czemu oczywiście dali wyraz w setkach komentarzy.

A jak Wam się podoba nowa fryzura Iggy Azalei?

Wyświetl ten post na Instagramie.
? Post udostępniony przez Iggy Azalea (@thenewclassic)