Andziaks i Luka zdradzają imię córki

i

Autor: youtube.com / Andziaks

Andziaks z Luką zdradzają imię dziecka. Nie uwierzycie, jak nazywa się ich córka!

2020-06-09 7:09

Wiadomo już, jak Andziaks i Luka dali na imię swojej córce! Pełne nazwisko dziecka youtuberki może Was zaskoczyć. Andziaks dała córce na imię dokładnie tak samo, jak księżna Kate i książę William!

Równo miesiąc temu przyszło na świat dziecko popularnej polskiej youtuberki Andziaks. Teraz gwiazda YouTube i jej chłopak zdradzili imię swojej córki. Jak ma na imię dziewczynka? 

ANDZIAKS I LUKA ZDRADZAJĄ IMIĘ DZIECKA

Wszystko stało się jasne dokładnie miesiąc po narodzinach córki Andziaks i Luki. Imię dziecka para wyjawiła oczywiście tą samą drogą, którą Andziaks relacjonowała swoją ciążę oraz poród - czyli za pośrednictwem YouTube.

W specjalnie nagranym filmiku Andziaks i Luka zdradzili, jak nazwali córkę. Okazuje się, że prawdziwe imię dziewczynki ma niewiele ma wspólnego z wcześniejszymi zapowiedziami!

Jak Andziaks i Luka dali na imię swojej córce?

Cóż, imię dziecka 23-letniej youtuberki i jej chłopaka może Wam zabrzmieć znajomo. Takie samo imię wybrali dla swojej pociechy... Kate i William, czyli książęta Cambridge!

Jeszcze podczas ciąży Andziaks sugerowała podobno wraz ze swoim partnerem, że dziewczynka może mieć na imię Blanka. Youtuberka i jej chłopak zdecydowali jednak, że dadzą dziecku imię... CHARLOTTE!

Ale to nie koniec niespodzianek. Andziaks i Luka wyjawili też drugie imię małej: Elizabeth. To jednak nie na cześć brytyjskiej królowej, a babci youtuberki - również Elżbiety :)

Tak więc córka Andziaks i Luki nazywa się Charlotte Elizabeth Trochonowicz

Jak Wam się podoba?

 

Oryginalne imiona dzieci gwiazd

Pytanie 1 z 6
Kto nazwał dzieci: Poppy Honey, Daisy Boo, Petal Blossom Rainbow i Buddy Bear?
Hotplota.pl: Madonna o kulach na proteście; Taylor Swift wspomina zakończenie szkoły