Hotel Paradise 5: Klaudia wraca do gry, a internauci hejtują

i

Autor: Screenshot Instagram/hotelparadise.tvn7 Hotel Paradise 5: Klaudia wraca do gry, a internauci hejtują

Hotel Paradise 5: fani oburzeni powrotem jednej z uczestniczek. "Nie ma gdzie mieszkać, czy jak?"

2022-05-26 11:40

Hotel Paradise 5 nie przestaje zaskakiwać. Tuż przed finałem edycji do programu wróciła Klaudia. Uczestniczka jest bardzo podekscytowana drugą szansą, jednak widzowie nie podzielają jej entuzjazmu. W sieci pojawiła się fala uszczypliwych i prześmiewczych komentarzy.

Hotel Paradise 5 chyli się ku końcowi, jednak twórcy pokazali, że mają jeszcze kilka "asów w rękawie". Wielkim zaskoczeniem okazał się powrót Klaudii - niezbyt lubianej uczestniczki, która ponownie zawitała w programie. Widzowie zastanawiają się jednak PO CO. Dali wyraz swojemu zniesmaczeniu w komentarzach na Instagramie.

Hotel Paradise 5: Klaudia wraca do gry, a internauci hejtują

Przed nami ostatnie rajskie rozdanie w "Hotelu Paradise 5". Zanim jednak przejdziemy do wielkiego finału, jeden z uczestników musi wrócić do domu. Czy będzie to Klaudia, która dopiero co zaliczyła wielki powrót? Internauci nie kryją oburzenia decyzją twórców i zalali media społecznościowe falą hejtu.

W komentarzach widzowie jasno dają do zrozumienia, że powrót Klaudii do "Hotelu Paradise 5" ani trochę im się nie podoba. W kąśliwych wpisach nawiązują między innymi do płaczliwości byłej-nowej uczestniczki, a także faktu, iż obwieściła się niegdyś najlepiej ubraną gwiazdą Hotelu Paradise, która wylatując z programu rozpaczała, że nie zdążyła zaprezentować wszystkich swoich kreacji. Cóż, teraz będzie miała okazję.

Serio, Klaudia!? Przecież jedyne co ona wniosła do hotelu to walizka pełna sukienek, których nie zdążyła założyć przed odpadnięciem.

Nie ma gdzie mieszkać, czy jak?

Wróciła, bo jeszcze nie zdążyła wszystkich sukienek założyć.

Dawno w HP nikt nie płakał!

Jeszcze pewnie w tym odcinku płakać będzie.

Widzowie skrytykowali też twórców "Hotelu Paradise 5" za ciągłe powroty poprzednich uczestników. W komentarzach czytamy, że tego typu posunięcia nie podobają się odbiorcom i są zwyczajnie... nudne. Może już czas na zmianę formuły?

ZOBACZ TAKŻE: Twoja twarz brzmi znajomo 17 z nowym jurorem! Kogo zastąpi?

Sonda
Oglądasz Hotel Paradise?

Jak dobrze znasz polskie programy reality show? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kto zwyciężył w pierwszej edycji "Hotelu Paradise"?