#hot16challenge2: Ewa Farna rapuje w rytm laktatora i zabawek dziecka! Dała radę? [WIDEO]

2020-05-23 10:29 DR
Ewa Farna
Autor: WBF

Ewa Farna jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Nic więc dziwnego, że nominowano ją do internetowego #hot16challenge2. Piosenkarka swoje wideo nagrała w domu. Jako podkład wykorzystała laktator oraz zabawki swojego dziecka. Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Ewa Farna od dłuższego czasu skupia się na życiu rodzinnym. Niedawno została mamą i to dziecko jest dla niej w tej chwili najważniejsze. Artystka nie odmawia jednak udziału w akcjach charytatywnych. Niedawno wzięła udział w wyjątkowym koncercie, który odbył się w Czechach, gdzie mieszka gwiazda. Jej band zagrał emerytom po kilka piosenek w kilku miastach, z bezpiecznym dystansem, bo pod oknami. Organizatorzy rozdali też seniorom kwiaty, filtry do masek oraz stare filmy na DVD. Teraz gwiazda zaangażowała się w kolejną akcję o wymiarze charytatywnym.

Chodzi oczywiście o #hot16challenge2, który stał się ogromnym internetowym hitem. W wyzwaniu, w którym gwiazdy rapują wzięło już udział wiele znanych osób w tym między innymi Maryla Rodowicz, Majka Jeżowska, a nawet prezydent Andrzej Duda. Teraz swoje wersy dodała Ewa Farna. Gwiazda rapuje w rytm laktatora i zabawek do dziecka.

Jak wygląda Ewa Farna w #hot16challenge2? Zobaczcie na Hotplota.pl!

Ewa Farna w #hot16challenge2

Jednym z najbardziej kontrowersyjnych fragmentów #hot16challenge2 w przypadku Ewy jest ten, w którym rapuje ona o sylwestrze.

Proponowali x tysięcy za sylwestra, to by było ekstra. Lecz powiedziałam nie, bo to było TVP. Nie boję się, bo w Trójce i tak nigdy nie grano mnie. Miała być sesja w Playboyu, pewnie za sporo kasy. Ale moje ciało dla mojego męża nie dla masy. Nie zawsze liczą się pieniądze, ale dziś przeleję na siepomaga, liczę na duży odzew. Ale dziś przelej, przelej pieniądze

- rapuje Ewa Farna, a fani bardzo szybko zaczęli próbować rozgryźć, ile organizatorzy sylwestra zaproponowali piosenkarce.

Internetowi detektywi z ruchu warg wyczytali, że chodzi o 100 tysięcy… Jednak oficjalnie pewnie jeszcze dłuuuuuuugo nie zostanie to potwierdzone. ;)

Hotplota.pl: Nowa pasja Eda Sheerana i Heidi Klum na dziwnym zdjęciu
NAJNOWSZE