Arnold Schwarzenegger, Edyta Górniak i 5 innych gwiazd, którym pandemia przyniosła FEJM!

2020-05-23 8:00 nk
Arnold Schwarzenegger
Autor: People Picture / SplashNews.com/East News

Pandemia nowego rodzaju koronawirusa gwiazdom polskiego i światowego show biznesu - podobnie jak całej gospodarce - przyniosła potężne szkody finansowe. Niektórym celebrytom przyniosła też jednak fejm. Jednym w sensie pozytywnym, innym - nie do końca... Kto dobrze wykorzystał sytuację?

Choć wiadomości o epidemii koronawirusa w Chinach dochodziły z mediów już od dawna, nikt nie spodziewał się, że zaraza w takim stopniu rozprzestrzeni się także poza Azją. Już na początku marca 2020 stało się jasne, że życie na całym świecie mocno się w najbliższym czasie zmieni. Kolejne kraje wprowadzały coraz to nowe obostrzenia przepisów z zamknięciem restauracji, pubów, klubów oraz salonów kosmetycznych i fryzjerskich, odwołaniem imprez masowych i obowiązkową kwarantanną domową na czele.

Choć pandemia koronawirusa odbiła się czkawką prawie każdemu na świecie, są gwiazdy, które w pewnym sensie zyskały na niej fejm. Nie wszystkie może w pozytywnym sensie, ale fejm to fejm, no nie? ;)

Hotplota.pl: Zaniedbane paznokcie Katy Perry, ciążowy brzuch Sophie Turner i ślub Britney Spears

Arnold Schwarzenegger

Słynny aktor i były gubernator Kalifornii od początku obowiązkowej kwarantanny w USA w zabawny sposób pokazuje Amerykanom, jak można spędzać czas w domu. Arni nagrywa filmiki, które publikuje w mediach społecznościowych. W nagraniach karmił już osła i muła, ćwiczył i... robił "szpagat"!

Arnold Schwarzenegger
Autor: People Picture / SplashNews.com/East News

Tom Hanks

Tom Hanks był jedną z pierwszych gwiazd światowego formatu, które ogłosiły, że przeszły pozytywnie test na covid-19. Aktor podszedł do sprawy z dużym optymizmem i poczuciem humoru. Na Twitterze publikował aktualizacje na temat stanu zdrowia swojego i swojej żony, Rity Wilson, która również została zarażona.

Po wyzdrowieniu para przekazała swoją krew, by pomóc w stworzeniu szczepionki na koronawirusa.

Hanks wsparł także chłopca o imieniu Corona, który doznał prześladowania ze strony rówieśników. Wysłał mu... swoją maszynę do pisania marki Corona!

Tom Hanks i Rita Wilson
Autor: Amy Sussman/Getty AFP/East News

Evangeline Lilly

Gwiazda "zasłynęła" tym, że już po licznych apelach światowych rządów o pozostanie w izolacji, ona oznajmiła, że nie zamierza zmieniać swojego stylu życia. Słynny już wpis na Instagramie kanadyjskiej aktorki Evangeline Lilly o tym, jak to ceni swoją wolność bardziej, niż życie, wywołał ogromne kontrowersje.

Później Evangeline Lilly zamieściła na Instagramie bardzo obszerny wpis z przeprosinami. Gwiazda wyjaśniła, że poprzednie słowa były projekcją jej własnych lęków, ale teraz już wie, że zachowała się nieodpowiedzialnie i stara się pomóc w walce z koronawirusem.

Evangeline Lilly
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Cardi B

Cardi B niejednokrotnie wspierała już finansowo walkę z pandemią, a także osoby, które z powodu nowych przepisów straciły środki do życia. Jednak nie w ten sposób najbardziej się wsławiła.

Na wieść, że do USA dotarł nowy niebezpieczny wirus raperka nakręciła filmik, w którym wyraziła swój strach przed chorobą. Rozhisteryzowana Cardi B błyskawicznie stała się hitem sieci, a jej słowa zostały nawet wykorzystane w piosence!

Cardi B
Autor: Rex Features/East News

Lady Gaga

Lady Gaga zorganizowała wielki koncert online, One World: Together At Home. Do tego wydarzenia udało jej się zaangażować niemal niekończącą się listę gwiazd. Jennifer Lopez, Billie Eilish, Shawn Mendes, Taylor Swfit, John Legend, Usher, Elton John, Lizzo, Stevie Wonder, Keith Urban, Beyonce, Rita Ora, Pharrell Williams, Celine Dion, - to zaledwie ułamek tej listy. Dzięki transmisji koncertu na całym świecie udało się zebrać imponującą kwotę 127 miliardów dolarów!

Lady Gaga - One World: Together At Home
Autor: GETTY IMAGES/Getty AFP/East News

Viola Kołakowska

Na polskim "podwórku" showbiznesowym w czasie pandemii często słyszymy nazwisko Violi Kołakowskiej. Modelka i aktorka wsławiła się kontrowersyjnymi wypowiedziami na temat choroby covid-19. Wbrew zaleceniom lekarzy i rządu celebrytka zachęcała fanów, by... wychodzili z domów!

Viola Kołakowska
Autor: WBF

Edyta Górniak

Edyta Górniak również wzbudziła spore kontrowersje, oświadczając, że kiedy powstanie szczepionka na koronawirusa, ona... nie zaszczepi się! Piosenkarka wygłosiła twierdzenia niepokojąco zbliżone do teorii antyszczepionkowców o rzekomej szkodliwości składników szczepionek!

Edyta Górniak
Autor: WBF
NAJNOWSZE