Hilaria i Alec Baldwin

i

Autor: Backgrid/East News

Hilaria Baldwin podsumowała trudny rok. „Nie sądziłam, że przetrwam”

2021-11-28 15:06

Rodzina Aleca Baldwina przechodzi trudny czas. Hilaria, żona aktora, która od początku tragicznych wydarzeń, jakie miały miejsce na planie filmu „Rust” wspiera ukochanego na swoim Instagramie, podsumowała rok. Zrobiła to z okazji Święta Dziękczynienia.

Pod koniec października na planie filmu „Rust” miała miejsce ogromna tragedia. Z rąk aktora Aleca Baldwina zginęła operatorka Halyna Hutchins, a reżyser filmu został ranny. Alec strzelił z broni, która miała być rekwizytem. Obecnie śledztwo jest w toku, a gwiazdor jako sprawca wypadku i producent filmu musi mierzyć się z pozwami, które już wystosował m.in. oświetleniowiec.

Żona Aleca Baldwina podsumowuje trudny rok

Od samego początku tragicznych wydarzeń, ukochanego wspiera jego żona Hilaria Baldwin. Teraz na Instagramie przy okazji Święta Dziękczynienia nie tylko podziękowała wszystkim bliskim osobom i fanom za wsparcie w trudnych chwilach, ale także odniosła się do niedawnych wydarzeń.

Na Instagramie żony Aleca Baldwina pojawił się filmik, na którym widać, jak jej dwójka dzieci szaleje w supermarkecie. Uwagę zwrócił opis posta, który był nawiązaniem m.in. do tragicznych wydarzeń.

Chcę wam wszystkim powiedzieć, jak bardzo jestem wam wdzięczna. To był trudny rok. Nie sądziłam, że przetrwam. Chcę, żebyś wiedział, jak bardzo pomogłeś mi w kilku mrocznych sprawach, z którymi się zmagałam. Wiedząc, że byłeś tam – taka pociecha. Tak, moje dzieci, mój mąż, moja rodzina i bliscy przyjaciele byli nieocenieni…

Ale TY nie mam możliwości wyrażenia tego twarzą w twarz, ze względu na charakter mediów społecznościowych i to, jak daleko wszyscy jesteśmy… TAK CHCĘ CIEBIE poznać i powiedzieć, jak bardzo jestem za ciebie wdzięczna każdego dnia. Tęsknię za naszymi czatami i naszą społecznością. Mam nadzieję, że kiedyś tam wrócimy. Jedną z rzeczy, których nauczyła mnie walka, jest mówienie częściej „kocham cię”. Moim zdaniem o to w tym wszystkim chodzi. Tak więc kocham cię całą moją wdzięczną dusza. Szczęśliwego Dnia Dziękczynienia.  

- czytamy na Instagramie.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Gdy ostatnio Kim Kardashian i Pete Davidson pokazali się razem, komik miał...

Zobacz też: Dziewczyny z Dubaju: Premiera z udziałem gwiazd

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY