Alec Baldwin

i

Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Alec Baldwin z kolejnym oskarżeniem. W scenariuszu NIE było mowy o użyciu broni?!

2021-11-19 8:27

W sprawie Aleca Baldwina, który na planie filmu „Rust” śmiertelnie postrzelił operatorkę, nie cichną oskarżenia. Media donoszą o kolejnym pozwie. Sprawa przybiera na sile.

Na planie filmu „Rust” doszło do tragicznych wydarzeń. Z rąk aktora Aleca Baldwina zginęła operatorka, a reżyser został ranny. Również oświetleniowiec oskarżył gwiazdora, że niewiele brakowało, a sam zginąłby od pocisku wymierzonego z broni trzymanej przez Baldwina.

Teraz sam Alec Baldwin i producenci filmu otrzymali drugi pozew. Odpowiada za niego opiekunka scenariusza Mamie Mitchell. To ona miała zadzwonić na pogotowie tuż po wypadku.

Kobieta zdecydowała się złożyć pozew, w którym nie tylko zaznaczyła, że sama została ranna podczas incydentu, ale także zarzuciła ekipie w tym Baldwinowi, że celowo wywołali zamieszanie na planie i wyrządzili szkody. Podkreśliła też, że wcześniej nie przeprowadzono próby wystrzału, a kamery podczas feralnego wydarzenia nie były włączone!

Twierdzi również, że w scenariuszu nie było mowy o użyciu broni, więc Alec Baldwin nie miał żadnego powodu, by sięgnąć po rewolwer. Podczas ujęć miały zostać nagrane trzy sceny. Pierwsza to ta, w której widać oczy Baldwina, następnie plamę krwi na jego ramieniu, a później kamera miała pokazać, jak aktor sięga po broń, a nie z niej strzela…

W scenariuszu nie było nic o tym, że broń została wystrzelona przez oskarżonego Baldwina lub jakąkolwiek inną osobę.

– mówiła.

Prawniczka Mitchell dodała, że Baldwin, sięgając po broń zachował się lekkomyślnie, ponieważ zdecydował się na strzał bez wcześniejszego sprawdzenia, czy w broni jest ślepa amunicja.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Z którą gwiazdą współpracuje McDonald's przy świątecznym menu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE