Jedna noga Heidi Klum jest cenniejsza? Ubezpieczyła je na różne kwoty

2022-01-17 22:00 es

Słyszeliśmy już o tylu kaprysach dziwactwach gwiazd, że myśleliśmy, że nic nas już nie zaskoczy. Tymczasem Heidi Klum się to udało. Podczas ostatniego wywiadu modelka zdradziła, że jej boskie nogi są ubezpieczone. Co ciekawe jedna jest objęta ochroną na wyższą kwotę!

Heidi Klum to jedna z czołowych modelek. 48-latka ma mega bogate portfolio. Współpracowała z wieloma domami mody. Ma również na swoim koncie pokazy dla marki Victoria’s Secret.

Jak na modelkę przystało, Heidi nie ma absolutnie żadnego problemu z pokazywaniem swojego ciała. Jej zjawiskowa sylwetka od lat zachwyca fanów, którzy zachodzą w głowę, jak ona to robi.

Wielkim atutem Heidi Klum są jej nogi. Okazuje się, że gwiazda je ubezpieczyła! I to na różne kwoty...

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Która z nóg Heidi Klum jest cenniejsza?

Modelka niemieckiego pochodzenia wystąpiła w programie Ellen DeGeneres. Tam Heidi Klum zdradziła, że jej boskie nogi są ubezpieczone. Co ciekawe, na różne kwoty!

Czyżby gwiazda uznała, że jedna z kończyn jest więcej warta, niż druga?

Niemiecka supermodelka powiedziała, że ​​„jedna była droższa od drugiej”, dodając, że to są „dziwne są rzeczy, które niektórzy robią”. Później Heidi Klum opowiedziała o wypadku sprzed lat.

Kiedy byłam młoda, wpadłam w szkło i miałam dużą bliznę. Oczywiście, że nałożyłam teraz tak dużo opalenizny w sprayu, że tego nie widać.

Mówiła gwiazda.

Ile wiesz o Heidi Klum?

Pytanie 1 z 8
Jak brzmi prawdziwe nazwisko modelki?
NAJNOWSZE