Heidi Klum pozuje bez bielizny w odważnej kreacji. Żółty to jej kolor!

2022-01-11 23:00 es

Heidi Klum zyskała sławę jako modelka jeszcze w latach 90. I chociaż od tamtej pory minęło sporo czasu, wciąż ma TO COŚ! Właśnie zaprezentowała się obserwatorom w mega kusej sukience. Bez bielizny! Za to w odważnym kolorze. Heidi Klum jest doskonale w żółci...

Jeśli ktoś jest zdania, że czas świetności Heidi Klum przeminął, to jest w wielkim błędzie. Faktycznie, kariera modelki rozpoczęła się jeszcze w latach 90. gdy razem z topowymi gwiazdami takimi jak Naomi Campbell, Karolína Kurkova czy Gisele Bündchen pozowała dla Victoria’s Secret.

Choć od tamtej pory minęło sporo czasu, to Heidi Klum wciąż ma to coś. Gwiazda być może nie bierze już udziału w największych pokazach, ale zdecydowanie dalej wie jak przykuwać uwagę.

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

Heidi Klum pozuje bez bielizny

Ona wie, jak rozpalić Instagram! Heidi Klum chętnie pokazuje obserwatorom swoje wdzięki. Nie raz publikowała już zdjęcia topless, czy takie, na których można podziwiać jej boską figurę.

Tym razem Heidi Klum kusi, nawet mimo tego, że ma sukienkę na sobie. Bo to jest kreacja dla odważnych... po pierwsze - kolor. Nie każdemu taka żółć pasuje. Tutaj punkt dla Heidi Klum. Po drugie... To sukienka, którą się nosi bez bielizny. Przemyślane wycięcia pozostawiają pole dla wyobraźni...

Jak Wam się podoba He Klum w takim wydaniu?

Ile wiesz o Heidi Klum?

Pytanie 1 z 8
Jak brzmi prawdziwe nazwisko modelki?
NAJNOWSZE